Facebook Google+ Twitter

Mundurowy opłatek

Wczoraj w Warszawie spotkali się przedstawiciele wszystkich rodzajów sił zbrojnych by podzielić się opłatkiem. Z telebimu przemówił ich zwierzchnik, prezydent RP Bronisław Komorowski.

 / Fot. Materiał MW RPNa doroczne spotkanie opłatkowe do Centrum Konferencyjnym WP w Warszawie przybyli przedstawiciele wszystkich rodzajów sił zbrojnych. Z VIP-ów przybył m.in. szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał broni Mieczysław Gocuł, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego prof. Stanisław Koziej oraz szef Szkolenia Marynarki Wojennej kontradmirał Stanisław Kania.

Z telebimu do żołnierzy przemówił prezydent Bronisław Komorowski: Przekazuję życzenia tym wszystkim żołnierzom, którzy w noc wigilijną będą strzegli naszego bezpieczeństwa. Serdeczne myśli przekazuję także rodzinom i bliskim tych, których synowie, bracia, ojcowie zginęli na misji w Afganistanie.

Dzięki nowoczesnej technice komunikacyjnej z Warszawy do żołnierzy na misji życzenia przekazała wiceminister Obrony Narodowej Beata Oczkowicz: Dziękuję żołnierzom służącym na misji w Afganistanie za pełną poświęcenia służbę. Czekamy na was w kraju i życzymy żołnierskiego szczęścia. Dziękuję także rodzinom żołnierzy za waszą cierpliwość i wytrwałość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.