Facebook Google+ Twitter

Muppety dopiero po świętach

Na styczeń przyszłego roku EMI Music Poland zapowiada płytę "Muppety". Ulubieńcy z dawnych lat przypominają o sobie krążkiem na którym śpiewają również po polsku.

 / Fot. Muppets showPłyta jest ścieżką dźwiękową z filmu, którego akcja dzieje się w czasie wakacji w Los Angeles. Walter, największy fan Muppetów na świecie i jego przyjaciele odkrywają spisek zawiązany przez nafciarzy. Teatr Muppetów jest zagrożony, a jedynym ratunkiem będzie zorganizowanie wielkiego przedstawienia.

Oczywiście, nie zabraknie żadnego z ulubieńców. Wystarczy wspomnieć, że Zwierzak przebywa w klinice terapeutycznej w Santa Barbara. Ścieżka dźwiękowa pt. "Muppets: The Green Album" zawiera znane przeboje "Muppet Show" w wykonaniu m.in. Alkaline Trio, Amy Lee czy My Morning Jacket. Film w reżyserii Jamesa Bobina ma mieć swoją polską premierę 27 stycznia 2012r.

Lalki bawiące nas od ponad pół wieku są dziełem Jima Hensona co przysporzyło mu sławy, wielbicieli w każdym wieku, a także nominacji do Oscara oraz nagrodę Emmy. Cóż, trzeba trochę poczekać odrobinę przy tym żałując, że pod świąteczną choinką zabraknie zabawnego prezentu.

"Muppety" są ciekawą propozycją dla rodziców, którzy mają sposobność oderwać swoje pociechy od natłoku różnorakich "zabijanek".


http://www.emimusic.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.