Facebook Google+ Twitter

"Muppety", "Sztos 2" - styczniowe premiery EMI Music Poland

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-10 20:31

EMI Music Poland przedstawia styczniowe premiery muzyczne.

 / Fot. Plakat16 stycznia - Oryginalna ścieżka dźwiękowa "The Muppets"

Muppety wykonują wielkie przeboje i nowe piosenki, których wciąż nie będziesz miał dość... w tym Rainbow Connection, Manha Manha, Muppet Theme Song i nie tylko! Usłyszymy też nowe numery autorstwa Breta McKenziego (Flight of the Conchords), takie jak "Man or Muppet" z udziałem Jasona Segela i Petera Linza, a także "Life’s A Happy Song" i "Me Party" w wykonaniu Amy Adams i Miss Piggy.
A na polskiej wersji płyty Muppety po raz pierwszy śpiewają po polsku!

16 stycznia 2012 - "Muppets: The Green Album"

Kolekcja współczesnych interpretacji znanych i lubianych piosenek z Muppetów zawierająca12 najbardziej popularnych piosenek z programu w interpretacjach współczesnych gwiazd. Usłyszymy m.in.: OK Go, Weezer, The Fray, Alkaline Trio, My Morning Jacket, a także Andrew Birda, Matta Nathansona i Amy Lee.

17 stycznia - Ścieżka Dźwiękowa do filmu "Sztos 2"

Autorem muzyki do kontynuacji kultowej komedii w reżyserii Olafa Lubaszenki jest Krzesimir Dębski. Na płycie obok muzyki ilustracyjnej znajdują się dialogi filmowe oraz oryginalne wykonania piosenek pojawiających się w filmie, np.: Anna Jurksztowicz "Czas nas uczy pogody", Krzysztof Krawczyk "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", czy Andrzej Zaucha "Byłaś serca biciem". Na krążku nie zabraknie także utworu promującego film - to jest piosenki "Sztos" w wykonaniu zespołu Elektryczne Gitary

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.