Facebook Google+ Twitter

Murowana Goślina. Udało się odnaleźć zaginionych spacerowiczów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-07-16 17:03

W środę 15 lipca, około godziny 21, policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety i jej 5-letniego wnuka. Kobieta z dzieckiem udała się na spacer na teren Puszczy Zielonki w rejonie Kamińska. Zagubione osoby udało sie odnaleźć już po dwóch godzinach.

Rodzina zaginionych zgłosiła, że wczesnym popołudniem 82 - letnia chora na cukrzycę kobieta wybrała się na krótki spacer ze swoim 5 - letnim wnuczkiem i dotychczas nie wróciła do domu. Poszukiwania wszczęte przez rodzinę i znajomych nie dały rezultatu.

W akcji poszukiwawczej brali udział Strażacy z PSP, OSP, drużyna Obrony Cywilnej z Nieszawy, Policjanci i Strażnicy Miejscy z Murowanej Gośliny i Poznania. Oprócz służb mundurowych szukali kobietę mieszkańcy wsi Pławno i Kamińsko.

Około 23.15, w środę, jeden z cywilnych ochotników jadąc leśnym duktem w pobliżu Pławna, zauważył siedzącą pod drzewem starszą kobietę wraz z dzieckiem. Jak się później okazało były to poszukiwane osoby. Na szczęście i kobieta i dziecko byli cali i zdrowi, najedli się tylko strachu.

Źródło: Straż Miejska w Murowanej Goślinie


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.