Facebook Google+ Twitter

Muse ponownie zagrają w Polsce. Czym zaskoczą fanów?

Już 23 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi jedna z najlepszych współcześnie grup rockowych - zespół Muse. Występ w Polsce będzie częścią trasy koncertowej, promującej nadchodzący album "The 2nd Law".

 / Fot. Moses/CC BY 2.0Muse wystąpi w Polsce po raz trzeci, ostatni raz muzycy zagrali w naszym kraju w 2010 roku w Krakowie. W związku z promocją nowej płyty, fani będą mogli spodziewać się zupełnie świeżych utworów, np. funkowego „Panic Station”, synthpopowego „Madness” oraz cięższego „Supremacy”. Z pewnością nie zabraknie jednak takich koncertowych pewniaków autorstwa Muse, jak „New Born”, „Hysteria” czy „Supermassive Black Hole”.

Po ujawnieniu dwóch pierwszych utworów - "Survival" i "Madness" i zarzutach fanów o skierowanie się w stronę mainstreamu i komercji, lider Muse Matt Bellamy powiedział w jednym z wywiadów przywołanych przez serwis interia.pl, żeby nie brać dorobku zespołu na serio. "Nie przejmujemy się faktem, że ludzie nie biorą naszej muzyki na serio. Nie boimy się ekscentryczności, nie boimy się iść w rock spod znaku Monty Pythona. To trochę jak z operą. Jeśli wyjmiemy z niej jeden element, wygląda to kuriozalnie. Całość natomiast się broni" - stwierdził muzyk.

Zobacz też: Który zespół gra najlepiej na koncertach? Sprawdź


Członkowie zespołu ogłosili terminarz trasy na początku czerwca. Oprócz Łodzi, angielskie trio odwiedzi również ponad 20 innych europejskich miast, m.in. Londyn, Paryż czy Budapeszt.

The "2nd Law" to szósty studyjny album angielskiego trio. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka płyta "The Resistance" z 2009 roku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.