Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33265 miejsce

Musical „Michael Jackson Live Forever” w Libiążu

Takiego widowiska jeszcze w Libiążu nie było! Będzie to wydarzenie porównywalne z show samego króla popu!

Plakat reklamujący koncert / Fot. Ekipa musicaluNiepowtarzalną szansę obejrzenia doskonałego musicalu „Michael Jackson Live Forever” w reżyserii nauczyciel Agaty Kulig, a w wykonaniu uczniów i absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. KK. Baczyńskiego w Chrzanowie, będą mieli wszyscy ci, którzy wybiorą się do Libiąskiego Centrum Kultury 22 października o godz. 17.

- Dochód z tej imprezy zostanie przekazany na rzecz leczenia i rehabilitacji 17-letniego Patryka Chełczyńskiego. Chłopiec w 2008 roku jako jedyny z tłumu gapiów pospieszył na ratunek tonącemu koledze. Podczas tej próby wpadł w wir wodny i wskutek zbyt długiego przebywania pod wodą uszkodzeniu uległ jego układ nerwowy. Patryk do dziś jest sparaliżowany, nie mówi, nie może samodzielnie jeść, chodzić. Kosztowna rehabilitacja trwająca już 2 lata przynosi efekty - wyjaśnia Dorota Nowak, organizatorka pomocy dla Patryka.

Wypadek całkowicie zmienił życie rodziny Chełczyńskich. Patryk wymaga ciągłej pielęgnacji, wskutek czego z pracy musiała zrezygnować jego mama, a rodzina pozostaje na utrzymaniu samego ojca. Bohaterski czyn Patryka nie pozostał niezauważony. Otrzymał za to nawet statuetkę "Samarytanin Roku". Niestety nagroda stanęła na półce, a nie poszły za nią żadne środki na kosztowne leczenie.

Bilety na musical w cenie 10 zł są do nabycia w dniach 18-22 października br. w godz. 15 - 17 w Libiąskim Centrum Kultury.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

filip
  • filip
  • 23.10.2010 03:14

widać było sporo włożonej pracy, brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
miska
  • miska
  • 22.10.2010 21:47

podobało mi się :) gratuluję pomysłu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 19.10.2010 16:31

piękna inicjatywa cieszę się, że powiązana z twórczością Michaela on zawsze pomagał potrzebującym!

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 19.10.2010 16:27

piękna inicjatywa cieszę się, że jest to pomoc odwołująca się do Michaela bo on zawsze pomagał potrzebującym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anka kowalska
  • anka kowalska
  • 18.10.2010 08:30

pomysl bardzo mi sie podoba,.....ale jak mozna bylo napisac,ze to wydarzenie porownywalne z show samego krola popu...WIELKA PRZESADA,WSTYD.,ten co redagowal to pismo niech to lepiej poprawi bo nie ma pojecia o Fenomenie Mistrza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
opopo
  • opopo
  • 16.10.2010 17:42

jestem jednym z występujących, cieszę się że portal o nas pisze, ale należy pamiętać że jesteśmy amatorami, ale będziemy się starać jak najlepiej zatańczyć i pomóc Patrykowi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacek
  • jacek
  • 16.10.2010 15:10

witam lubiaz i wielkie brawa dla was michael jackson bylby z was bardzo dumny i mysle ze patrzac z gory jest zadowolony ze to robicie i to w jakis sposob z jego udzialem mimo ze go nie ma na tej ziemi i brawa dla pani nauczycielki pozdrawiam z wielkim szacunkiem jacek

Komentarz został ukrytyrozwiń
Julia
  • Julia
  • 16.10.2010 14:06

Widowisko jest naprawdę świetne widziałam to już 3 razy w Chrzanowie i za każdym razem bardziej mi się podobał :) naprawdę watro przyjść i obejrzeć ;) polecam ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
emma
  • emma
  • 16.10.2010 12:51

Widziałam w Chrzanowie, bylo extra, w Libiążu pewnie też będzie fajnie mimo że scena mniejsza i mniej efektów świetlnych. Dobrze że Libiąż pomaga Patrykowi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
marta
  • marta
  • 16.10.2010 12:18

fajny pomysł charytatywny,ale błagam nie porównujmy się z królem bo to aż nie smaczne