Facebook Google+ Twitter

Musicalowo w Bydgoszczy. Teatr Scena Muzyczna zaprasza

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-19 16:08

Największe przeboje z najpopularniejszych musicali. Właśnie to, działająca od niedawna bydgoska cena musicalowa Teatr - Scena Muzyczna proponuje swojej publiczności już od 19 maja.

Ten autorski projekt, funkcjonującego od początku roku Teatru Scena Muzyczna, to pierwsze takie wydarzenie w Bydgoszczy i jedno z niewielu na terenie Polski.

Podczas „Songs From The Musicals” publiczność będzie miała okazję usłyszeć najpopularniejsze piosenki z najbardziej znanych światowych musicali, takich jak „Koty”, „Skrzypek na Dachu”, „Upiór w Operze”, „Moulin Rouge” czy „Jesus Christ Superstar”.

Patronat nad „Songs From The Musicals” objął Jakub Wocial– znany m.in. z desek Teatru Muzycznego ROMA, gdzie wystąpił w niezapomnianej kreacji Herberta w musicalu „Taniec Wampirów” oraz założyciel Teatru Palladium Stage. To właśnie Jakub Wocial wraz z Martą Czerską wystąpią podczas kolejnego koncertu, zaplanowanego na 3 czerwca.

Szczegółowe informacje na temat koncertu oraz sprzedaż biletów na oficjalnej stronie Teatru – Scena Muzyczna pod adresem www.teatr-scenamuzyczna.pl

Znajdź nas na Google+
(Jakub Jaworski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.