Facebook Google+ Twitter

Musisz to obejrzeć: ZUS w telewizji

Pobierasz emeryturę lub rentę? Prowadzisz firmę i opłacasz składki? Czy może pracujesz na etacie? Tak naprawdę, nieważne co robisz. Ten program jest dla Ciebie. Na antenę TVP1 wraca cykl audycji „ZUS dla Ciebie”.

 / Fot. LogoProgram ma charakter poradnikowo-edukacyjny. Będzie nadawany od dziś, w każdy wtorek o godzinie 14.25. Specjaliści z ZUS wyjaśnią w nim wszelkie zawiłości prawne z zakresu ubezpieczeń społecznych. Emerytom i rencistom opowiedzą o ich świadczeniach, ubezpieczonym o
przysługujących im prawach, a przedsiębiorcom o ich obowiązkach. Z programu będzie się można dowiedzieć także jakie obowiązują zasady przy przyznawaniu konkretnych świadczeń. Często skomplikowane przepisy zostaną przedstawione w sposób bardzo zrozumiały.

Cykl audycji „ZUS dla Ciebie” nie jest jednak programem nowym. Powstaje bowiem już od 2006 r. Jest współtworzony przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Telewizję Polską. Teraz po dłuższej nieobecności ponownie wraca na antenę. Osoby, które z różnych powodów nie będą mogły obejrzeć programu na ekranie telewizora, mogą to zrobić za pośrednictwem komputera. Kolejne odcinki audycji będą bowiem dostępne również w internecie na stronie www.youtube.pl/zus05. W uzupełnieniu treści audycji telewizyjnych każdy chętny może skorzystać z dostępnego w każdej placówce ZUS poradnika, o tym samym tytule „ZUS dla Ciebie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.06.2009 19:04

Rzeczywiście, to informacja dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.