Muszynianki rozbiły Impel Wrocław 3:0

Pierwsze spotkanie o brązowy medal zespół z Muszyny wygrał i to w bardzo dobrym stylu. Rywalki praktycznie w żadnym secie nie były w stanie przełamać mineralnych.

Muszynianki rozbiły Impel Wrocław 3:0 / Fot. Jerzy CebulaJuż pierwszy set pokazał, że gospodynie są niesłychanie zmotywowane, a Różycka dała popis skutecznej gry. Kolejne części meczu były podobne i zespół Bogdana Serwińskiego zwyciężył, ale droga do pełnego szczęścia jest bardzo daleka. Trzeba wygrać trzy mecze. Kolejna szanse już w niedzielę w Muszynie. Początek meczu o godz. 17.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:18, 25:20) MVP: Karolina Różycka Play off: 1-0 dla Muszynianki (gra się do trzech zwycięstw) Polski Cukier Muszynianka: Carter, Różycka, Radenkovic, Sosnowska, Kurnikowska, Plchotova, Maj-Erwardt (libero), Ciaszkiewicz-Lach Impel Wrocław: Mroczkowska, Ptak, Kąkolewska, Cutura, Kaczor, Hagglund, Sawicka (libero), Kwiatkowska , Grejman , Gryka, Topić.

Tekst: Jerzy Cebula (aip)