Facebook Google+ Twitter

Muzeum Fryderyka Chopina odpowiada Autorowi Wiadomości24.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-22 18:27

Po opublikowaniu materiału Wojtka Kucharskiego "Czy warto odwiedzić Muzeum Chopina? (cz. 1)" nadeszła odpowiedź Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie. Publikujemy ją w całości.

 / Fot. W24.plWarszawa, 22.09.2010


Tomasz Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Wiadomosci24.pl
Polskapresse Sp. z o.o.
02-672 Warszawa, 
ul. Domaniewska 41

Szanowny Panie Redaktorze!

W serwisie wiadomości24.pl 19 września 2010 roku ukazał się artykuł pt. Czy warto odwiedzić Muzeum Chopina? napisany przez Wojciecha Kucharskiego.

Publikacja opisuje wrażenia redaktora po wizycie w Muzeum Fryderyka Chopina w dniu 29 maja 2010 roku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że materiał został umieszczony ponad cztery miesiące po wizycie autora w Muzeum, co powinno się wiązać ze szczegółową weryfikacją zebranych wcześniej informacji, zwłaszcza jeśli artykuł ma charakter negatywny.

Publikacja pana Wojciecha Kucharskiego odbiega od rzeczywistości obecnej, a co za tym idzie może wprowadzać w błąd osoby, które przeczytają artykuł. Proces zakupu biletów w Muzeum Fryderyka Chopina uwzględnia zarówno płatność kartą, jak i płatność gotówką. System rezerwacji online generuje specjalny kod zamówienia i historię transakcji, co pozwala na uwierzytelnienie rezerwacji zwiedzającego i dokonanie płatności drogą elektroniczną. Gotówką można za bilety zapłacić przy zakupie na miejscu, w kasach Muzeum.

O ile obiektywna ocena rezerwacji online jest możliwa, o tyle wrażenia po wizycie w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie to rzecz szalenie subiektywna. W godzinach zwiedzania do dyspozycji gości są pracownicy merytoryczni Muzeum, którzy pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Codzienny kontakt ze zwiedzającymi pozwala na swobodne stwierdzenie, że ekspozycja Muzeum spotyka się z aprobatą osób, które składają w nim wizytę. Artykuł „Czy warto odwiedzić Muzeum Chopina” odnosi się do zagadnień, które już zostały rozwiązane lub są w trakcie doskonalenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.