Facebook Google+ Twitter

Muzy Miast na Smooth Festival

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-04 15:58

Adam Sztaba zdradza szczegóły "Muzy Miast" - projektu, który zostanie zaprezentowany na festiwalu.

W niecodziennym projekcie tego niezwykle utalentowanego aranżera i producenta muzycznego wezmą udział, obok Natalii Kukulskiej i Marii Peszek, także inne wybitne osobowości polskiej sceny muzycznej: Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Natu, Mietek Szcześniak.

Niebywała podróż przez najpiękniejsze miejsca na ziemi odbędzie się za pośrednictwem najbardziej znanych utworów opiewających miasta świata.

Usłyszymy "Stranger In Moscow" Michaela Jacksona w wykonaniu Natalii Kukulskiej, "Empire State of Mind" Alicii Keys zaśpiewa Natu, Maciej Maleńczuk i Mietek Szcześniak sprawią, że Bydgoszcz na kilkanaście minut znajdzie się w Kalifornii, Piotr Cugowski zaskoczy "Under The Bridge" w całkowicie nowej, orkiestrowej aranżacji.

Niepowtarzalną "Muzę Miast" Adama Sztaby po raz pierwszy i jedyny na żywo zobaczyć będzie można podczas Smooth Festival 22 maja w Bydgoszczy.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to piękne święto muzyki, które już po raz drugi odbędzie się na uroczej Wyspie Młyńskiej. W tym roku festiwal zapowiada się niezwykle elegancko i przebojowo, zarazem dzięki obecności takich gwiazd jak Cesaria Evora, Vaya Con Dios, Ive Mendes oraz śmietanki polskich wykonawców, biorących udział w gali przygotowanej przez Adama Sztabę.

Nadesłał Paweł Kozłowski
PK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.