Facebook Google+ Twitter

Muzycy zespołu Blaze of Perdition mieli wypadek. Ich przyjaciele proszą o pomoc

W sobotę, 2 listopada muzycy zespołu Blaze of Perdition ulegli wypadkowi w drodze na koncert w Austrii. Zginął basista zespołu - Wojciech "23" Janus. W stanie ciężkim jest wokalista grupy Paweł. Perkusista - Krzysztof (Wizun) jest połamany, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 / Fot. Materiały prasoweWizun wraca do zdrowia, obyło się bez operacji, skończyło na usztywnieniu karku. Paweł (Witriol) nadal jest w śpiączce. Niedługo ma zostać wybudzony.

Organizowany jest koncert na rzecz poszkodowanych z którego cały dochód zostanie przeznaczony dla ich rodzin. Prócz tego zbierane są pieniądze na pokrycie kosztów leczenia i sprowadzenia zwłok Wojtka do kraju. Akcji towarzyszą liczne aukcje płyt i innych gadżetów udostępnionych przez przyjaciół zespołu.

Pomóc można w różnorodny sposób. Na facebookowej stronie Arachnophobia Records zamieszczane są linki do aukcji.

29 listopada odbędzie się specjalna edycja imprezy Goat Horns, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc muzykom i ich rodzinom. Wystąpią zespoły: Arkona (Black Metal, Perzów), Soul Snatcher (Death Metal, Lublin), Exmortum (Black/Death/Doom, Kraków), Outre (Black Metal, Kraków), Ragehammer (Black/Thrash, Kraków).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.