Facebook Google+ Twitter

Muzyczna majówka na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

2 i 3 maja Wyspa Słodowa we Wrocławiu wpłynie na majowe morza muzyki folk i rock. Będzie historycznie, a także rockowo....

2 maja o godz. 15 na Wyspie Słodowej we Wrocławiu odbędzie się piknik historyczny. Będzie można obejrzeć inscenizację historyczną, będą Wojowie Bolesława Chrobrego podczas walk, turniejów rycerskich, musztry, pojedynków i pokazów broni palnej w wykonaniu Wolnej Kompanii Sarmackiej. O 18 przed oczami przybyłych za sprawą Wolnej Kompanii Sarmackiej rozegra się wielka bitwa piastowska.

Muzyczną oprawę zapewnią: Open Folk – muzyka dawna, Konfederacja Barska po Kowalsku - koncert Jacka Kowalskiego z zespołem oraz muzyka folk w wykonaniu zespołów Chudoba i Buraky. Goście będą mogli obejrzeć dawne warsztaty: tkacki i garncarski, starodruków i pieczęci.

Link do zdjęć bitewnych ukazujących potyczki w trakcie II Pikniku w Bolkowie, który odbył się w dniu 25 września 2006 roku na zaproszenie Wolnej Kompanii Sarmackiej

plakat koncertu / Fot. http://wrock.pl/index.php?name=News&file=article&sid=216Dzień później Wyspa Słodowa (3 maja) od godz. 15 pożegluje w kierunku muzyki rockowej. Wystąpią: Kult, Hey, Coma, Happysad i Lao Che. Wyspa Słodowa znajduje się w centrum miasta tuż obok katedry, a wybierającym się na nią proponuję zabrać koc do posiadywania w przerwach między koncertami. Wstęp: 20 zł w przedsprzedaży do 2 maja i 25 zł - w dniu imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

a ja mam na karnecie inne zespoły 3 maja... hmm

Komentarz został ukrytyrozwiń

I o to chodzi, i o to chodzi :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.