Facebook Google+ Twitter

Muzyczna Sobota w Warszawie

Drugi dzień Europejskich Targów Gazety Co Jest Grane.

 / Fot. brak Prawdziwa gratka dla fanów muzyki. Dzisiaj Warszawa zamieniła się w stolicę Muzyki. Wszystko to za sprawą Europejskich Targów Muzycznych Gazety Co Jest Grane. Podczas tej imprezy na panelach dla sympatyków muzyki była idealna okazja spotkania się z artystami. Sobota minęła więc niezwykle ciekawie.

Już w samo południe zaraz przy wejściu zrobił się tłok, a stoisko Warner Music Poland otoczone wianuszkiem fotoreporterów. Skąd takie zamieszanie? Wszystko to za sprawa Edyty Bartosiewicz, która promowała i podpisywała swoją nową płytę, wydaną po 11 latach. O tej samej godzinie, ale już przy stoisku Muzodajni spotkać można było Candy Girl. Cieszyła się już ona nieco mniejszym zainteresowaniem niż Edyta, ale nic dziwnego w końcu jest o wiele młodsza i wszystko jeszcze przed nią.

Na scenie natomiast można było zobaczyć i posłuchać muzyki na żywo. Wstąpił tam Krzysztof Zalewski i Martyna Jakubowicz.
W salach konferencyjnych odbyły się też konferencje np. "Piosenka musi posiadać tekst" z udziałem Katarzyny Nosowskiej, w którym artystka opowiedziała o swoim podziwie dla twórców hip-hopu, a także niezwykłe spotkanie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Opowiadał on o folklorze, tłumaczył na czym polega różnica pomiędzy nim a muzyką góralską, opowiadał o górach i przyznał się, że w przyszłym roku wyda nową płytę. Niestety, nic więcej na jej temat nie chciał zdradzić.

Dla widzów czujących niedosyt muzyczny przygotowane były koncerty "Dont't panic! We're from Poland stage" na których wystąpili m.in. zespół Hey czy Iza Lach. Poza muzycznymi atrakcjami, można też było podziwiać prawdziwe dzieła sztuki w strefie mody, porozmawiać z projektantami, a nawet kupić niektóre egzemplarze.

Targi Muzyczne trwają do jutra, a program zapowiada się niezwykle ciekawie. Z pewnością nie zabraknie niesamowitych artystów i interesujących spotkań!

Galeria z Targów dostępna będzie w poniedziałek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.