Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11223 miejsce

"Muzyczne Inhalacje" z Billie Holiday już 4 listopada w Olsztynie!

"As sung by Billie Holiday" - pod takim tytułem odbędą się kolejne olsztyńskie "Muzyczne Inhalacje". Można będzie usłyszeć najpiękniejsze utwory Billie Holiday w wykonaniu Idy Zalewskiej i Kuby Płużka.

Billie Holiday, a właściwie Elinore Harris, była przedstawicielką
swingowej odmiany jazzu. Najpiękniejsze utwory tej amerykańskiej wokalistki jazzowej będzie można usłyszeć już za kilka dni w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena w Olsztynie. Wykonają je wspólnie Ida Zalewska i Kuba Płużek. To kolejna impreza z cyklu olsztyńskich Muzycznych Inhalacji.
„As sung by Billie Holiday” to nie tylko tytuł koncertu. To przede wszystkim nazwa albumu Izy Zalewskiej, mającego ukazać się pod koniec tego roku.Będzie można na nim usłyszeć utwory z repertuaru Billie Holiday, na którym Izie Zalewskiej towarzyszyć będą także Arek Skolik Special Trio w składzie: Arek Skolik, Kuba Płużek, Maks Mucha.
Koncert odbędzie się 4 listopada o godzinie 19.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena w Olsztynie. Bilety w cenie 20zł, można kupić na stronie http://www.mok.olsztyn.pl/public_html/rez/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.