Facebook Google+ Twitter

MUZYCZNE NIEDZIELE W TEATRZE SYRENA

XXANAXX , Voo Voo , BOVSKA , Vołosi , Adam Strug - kolejni niezwykli artyści pojawią się na scenie przy ul. Litewskiej 3 w ramach cyklu koncertów Syrena Music.

 / Fot. TEATR SYRENAPoczuj atmosferę świetnych brzmień na żywo!

Syrena Music to unikalna fuzja muzyki i teatru. Twórcy cyklu nie zamykają się na jeden kierunek muzyczny, choć do współpracy zapraszają artystów, którym teatr jest bliski, którzy czują i rozumieją przestrzeń teatralnej sceny. Poszukiwanie połączeń i oddziaływań pomiędzy muzykami a przestrzenią teatru wielokrotnie doprowadziło do zaskakujących efektów i stworzyło wyjątkową atmosferę.

Koncerty na scenie Teatru Syrena zagrali m.in. Fismoll, Skubas, Wojtek Mazolewski, Aga Zaryan, Mary Komasa, Natalia Kukulska & Atom String Quarter i wielu innych. Artyści wykorzystują naturalne warunki Teatru Syrena – kameralność i intymność, które pozwalają na wytworzenie bliskiego kontaktu z publicznością, który bywa nieosiągalny w innych miejscach, w których zazwyczaj grane są koncerty.
Organizatorzy Syrena Music dużą uwagę przykładają do konsekwentnej poprawy warunków akustycznych sceny Teatru Syrena – W ubiegłym roku, dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wymieniliśmy elementy kabiny akustycznej i osiągnęliśmy nagłośnienie satysfakcjonujące najbardziej wymagających artystów. – mówi Kamila Worobiej odpowiedzialna za projekt Syrena Music. – „Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że scena muzyczna Teatru Syrena dorównuje jakością nagłośnienia najlepszym salom koncertowym w Warszawie – dodaje.”– dodaje.
Efektem połączenia wysokiego poziomu artystycznego wykonawców z jakością brzmienia jest wciąż rosnąca popularność koncertów wśród widzów.

Nie bez znaczenia jest fakt, że koncerty można wysłuchać w komfortowych warunkach – siedząc na widowni publiczność ma możliwość skupienia się na odbiorze (muzyce często towarzyszą projekcje multimedialne i niezwykła gra świateł) oraz zanurzenia się w fantastycznej atmosferze. To dobra alternatywna dla warszawskich klubów organizujących koncerty, w których nie ma miejsc siedzących.

Informacje na temat koncertów: http://www.teatrsyrena.pl/syrena-music.html
Rezerwacja biletów:
22 10 11 613/616
bilety@teatrsyrena.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: koncerty teatr


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.