Facebook Google+ Twitter

Muzyczny miszmasz - Kult, Brodka i Sex Pistols

Kult zagra mimo braku prądu, Monika Brodka kręci z Pogodno, a Sex Pistols powalają "zelektryzowanym aldehydami" zapachem.

 / Fot. Igor Stawiarski (Flickr.com)

MTV Unplugged, czyli Kult w kultowej serii


We wrześniu tego roku formacja Kazika Staszewskiego, jako czwarty polski zespół wystąpi w prestiżowym cyklu koncertów MTV "Bez prądu". Będzie to pierwszy, czysto akustyczny koncert w 28-letniej historii grupy. Przed Kultem dla MTV zagrali: Kayah, Hey i Wilki, a także: Nirvana czy Pearl Jam. Utwory, które wykona Kult, poznamy dopiero w dniu koncertu. Zostanie on zarejestrowany i wydany na płycie DVD. Który polski zespół będzie następny? Z niecierpliwością czekamy już na występ Audiofeels Unplugged.

 / Fot. Wikipedia Commons

"Granda", czyli zadziorne oblicze Brodki


Na 20 września przewidziana jest premiera nowej płyty Moniki Brodki "Granda". Do tej pory artystka raczej stroniła od humoru i absurdu. Ma się to zmienić dzięki współpracy z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem z grupy Pogodno. Na "Grandzie" usłyszymy także góralskie instrumenty, na których zagra m.in. ojciec wokalistki. "Powstała piorunująca mieszanka góralskich guseł z klubową energią". Producent płyty, Bartek Dziedzic dodaje także, że "Góralszczyzna ma wiele wspólnego z punk-rockiem. To podobna energia i zadzior". Pierwszym polskim punkiem był przecież Janosik.

 / Fot. Etat Libre D'Orange

Duch punkowy, czyli zapach Sex Pistols


Francuska firma Etat Libre D'Orange stworzyła nową serię perfum "Sex Pistols". Zapach jest świeży, lekko cytrynowy, zaostrzony czarnym pieprzem, z nutką paczuli. Brzmi co najmniej niesexpistolsowo. "Poczujesz przypływ czystej energii" - zapewnia producent. Sam zapach opisuje jako "duch punkowy", zainspirowany legendarnym nagraniem "God Save The Queen". "Musisz buntować się przeciw tradycji, zwalczać konformizm i lekceważyć zapachowe konwencje" - przekonują producenci. Po perfumach punkowych, czekamy na "zapach hipisa".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.