Facebook Google+ Twitter

Muzyczny wieczór poezji z Grzegorzem Turnauem w Olsztynie

30 listopada w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wystąpi Grzegorz Turnau. Artysta będzie promował w Olsztynie swój najnowszej płyty "Fabryka klamek".

 / Fot. malanovsky/CC BY-SA 2.0Grzegorz Turnau, którego takie utwory jak Cichosza czy Między ciszą a ciszą łączą pokolenia, już niebawem zaśpiewa w Olsztynie. Koncert odbędzie się w ramach Muzycznych Inhalacji Miejskiego Ośrodka Kultury. Miłośnicy muzyki artysty będą mogli rozsmakować się w dźwiękach najnowszej płyty artysty, zatytułowanej Fabryka klamek. Album zawiera 14 piosenek, a jego motywem przewodnim jest podróż i przemijanie. Pochodzący z płyty utwór Na plażach Zanzibaru, wykonany przez Grzegorza Turnaua w duecie z Sebastianem Karpielem-Bułecką, dotarł na szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Koncert Grzegorza Turnaua odbędzie się 30 listopada o godz. 19, w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przy ul. Dybowskiego 11.

Bilety w cenie 60 zł można kupić na Rynku MOK oraz w Spichlerzu MOK. Bilety z rzędów 11-12 oraz 1-2 można zarezerwować na stronie mok.olsztyn.pl.

Więcej informacji na mok.olsztyn.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.