Facebook Google+ Twitter

Muzyka elektroniczna w tym roku zagości na OFF Festivalu

W tym roku pojawi się na OFF Festivalu scena Electronic Beats, a na niej najlepsi polscy i zagraniczni artyści. Wystąpią m. in. Derrick May, Masecki vs Sienkiewicz, Rødhåd i Pantha Du Prince. Electronic Beats zagości także na festiwalach Audioriver, i Up To Date.

 / Fot. newsrm.tv- Electronic Beats na polskim rynku jest obecne od kilku lat. W tym roku EB robimy to z olbrzymim rozmachem, stawiamy na kilka festiwali muzycznych. Będziemy wszędzie tam gdzie jest dobra muzyka. - mówi newsrm.tv Adam Sawicki, prezes Zarządu T-Mobile Polska. - Electronic Beats to platforma kulturalna, społeczna i muzyczna. Jest to prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu w naszym kraju.

Na OFF Festival Katowice wystąpią wybitni przedstawiciele elektroniki z Polski i ze świata m.in. Derrick May, Pantha Du Prince, Marcin Masecki vs Jacek Sienkiewicz, RØDHÅD, Kero Kero Bonito, RYSY, 67,5 Minut Projekt, Niemoc, JÓGA i SOTEI. - OFF Festival trwa przez trzy dni. Na czterech scenach wystąpi blisko 80 artystów, z czego 20 z nich zagra na scenie Electronic Beats. Festiwal zacznie się 5 sierpnia i skończy 7 sierpnia. Zapraszam wszystkich do Katowic do Doliny Trzech Stawów, to jest najpiękniejszy festiwal w Polsce - dodaje Artur Rojek, dyrektor OFF Festivalu.

Electronic Beats to nie tylko dedykowane sceny. Dzięki strefom chillout, uczestnicy festiwali będą mogli odpocząć w dedykowanej przestrzeni, naładować telefon czy porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. Na bywalców festiwali czekają też konkursy, gadżety oraz specjalne aktywacje.

Dla tych miłośników dobrych brzmień, którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje – także te zakulisowe. Wszyscy użytkownicy serwisu www.electronicbeats.pl będą mogli uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach tego lata – niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdą. Program Electronic Bests to platforma dialogu z młodym i dynamicznym pokoleniem, chcącym wpływać na otaczającą ich rzeczywistość.

Źródło: newsrm.tv

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.