Facebook Google+ Twitter

Muzyka, jak za dotknięciem…

Każdy z nas lubi słuchać muzyki. Kiedyś mogliśmy poświęcić na to więcej czasu i słuchaliśmy jej głównie w radiu. Obecnie często słuchamy muzyki w trakcie podróży lub ćwiczeń, najczęściej z odtwarzacza mp3 lub telefonu.

 / Fot. ArturZakładamy wtedy słuchawki i zamykamy się we własnym świecie.

Kiedy wracamy zmęczeni z pracy lub siłowni do domu i chcemy się zrelaksować, muzyka może być doskonałym dodatkiem do aromatycznej kąpieli. Nie każdy ma jednak radio w łazience, a korzystanie z laptopa czy smartfonu w wannie może się okazać zabójcze dla urządzenia.

Bezpiecznym rozwiązaniem może być zakup niewielkiego głośnika, odpornego na działanie wody, który będzie odtwarzał muzykę wprost z telefonu. Mobilny głośnik może komunikować się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth oraz zbliżeniowo przez NFC. To drugie rozwiązanie sprawia, że wystarczy położyć telefon na urządzeniu lub w jego najbliższym sąsiedztwie, by muzyka popłynęła wprost z jego głośnika.

Muzyka odtwarzana przez mobilny głośnik, będzie znacznie lepszej jakości, niż ta wydobywająca się bezpośrednio z telefonu. Panel sterowania umieszczony w górnej części obudowy, umożliwi natomiast łatwą kontrolę nad urządzeniem, bez konieczności narażania smartfonu. Wbudowany mikrofon pozwoli na bezproblemowe prowadzenie rozmów telefonicznych, a litowo-jonowy akumulator zapewni nawet 6 godzin pracy, na jednym ładowaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No ciekawe. ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.