Facebook Google+ Twitter

Muzyka jako czynnik wyzwalający umysł

  • B P
  • Data dodania: 2010-02-03 19:05

4 lutego o godzinie 17. w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym nr 1 w Bydgoszczy odbędzie się widowisko muzyczno-teatralne z cyklu "Muzyka jako czynnik wyzwalający umysł".HELDORADO / Fot. materiały zespołu- Nie sporządziliśmy ogólnopolskiej listy szkół, w których planujemy wystąpić. Wiemy natomiast, że po Bydgoszczy kolejnym miastem będzie raczej Toruń. W Bydgoszczy jak na razie, oprócz 8 LO i SOSW nr 1, zostały przeprowadzone wstępne rozmowy na ten temat w 1, 5 i 6 LO. - mówi Michał.

- Mamy nadzieję zebrać pozytywne opinie, które pomogą nam przekonać kolejne szkoły do współpracy - dodaje. Muzycy choć są zadowoleni ze styczniowego koncertu, to jednak czują pewien niedosyt z nim związany.

- W pierwszej odsłonie naszego projektu zabrakło kilku elementów w oprawie wizualnej. Byliśmy zmuszeni z nich zrezygnować, ponieważ skończyły nam się pieniądze, a i tak dołożyliśmy trochę z własnej kieszeni. - Stwierdza Chrapkowski. Zaznacza także, że to czy uda im się zrealizować swoje plany odnośnie ich widowiska w dużej mierze zależy od sponsorów, którzy dotychczas nie chcieli skorzystać z atrakcyjnej oferty promocji w szkołach średnich.
HELDORADO / Fot. materiały zespołu
Miejsce koncertu: SOSW nr 1 w Bydgoszczy przy ul. Swarzewskiej 10
Termin: 04.02.2010
Godzina: 17:00 (może ulec zmianie)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.