Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29148 miejsce

Muzyka jest po to by się rozwijać. Wywiad z Robertem M

Na kilka godzin przed sylwestrowym występem w Krakowie, zadałem kilka pytań jednemu z najlepszych DJ-ów w Polsce, Robertowi M. Porozmawialiśmy o sukcesach ale i o Facebooku.

Robert M. podczas WOW!night 2010 / Fot. Piotr DrabikRobert Mączyński, bardziej znany jako Robert M. w tym roku osiągnął niebywały sukces na polskim rynku muzycznym. Jego album Gold sprzedał się w ponad 15 tys. egzemplarzy przez co osiągnął status złotej płyty. Poza tym wydawane przez niego single (All Day All Night, Super Bomb) znajdowały się na szczytach list przebojów nie tylko w młodzieżowych rozgłośniach radiowych. Do ciekawostek należy fakt, że Robert M. jest bardzo aktywny w internecie, choćby na portalu Facebook.com, gdzie wkrótce liczba jego fanów przekroczy 100 tys. Przed sylwestrowym występem w Krakowie znalazł chwilę na wywiad dla naszego portalu.

Robert M. o portalu facebook
Robert M. o muzyce
Robert M. o sukcesie płyty Gold
Robert M. o sukcesie swoich singli
Robert M. na przedsylwestrowej konferencji prasowej / Fot. Piotr DrabikRobert Mączyński, znany także jako Robert M. i DJ Elektro One urodził się 22 marca 1982 w Krakowie. Jest polskim producentem muzycznym, członkiem projektu 3R oraz Monopol. Był nominowany do tytułu artysta roku Eska Music Awards 2010. W 2010 roku wraz z projektem 3R nagrał single Shine On i Black Cherry wyprodukował także singiel Diamonds dla duetu Twinz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.