Facebook Google+ Twitter

Muzyka jest tym, co kochamy - mówią bracia z zespołu Joey n' Blaze

O marzeniach, przeprowadzce z Włoch do Londynu i problemach ze znalezieniem gitarzysty mówią bracia z rockowego zespołu Joey n' Blaze.

Joey n' Blaze, fot. Materiały zespołu / Fot. Materiały artystyNa Waszym Facebooku można przeczytać historię o dwóch braciach, którzy wyjechali z rodzinnych Włoch do Londynu, by spełnić swoje marzenie - stać się gwiazdami rocka.
Joey n' Blaze: Myślę, że jak wielu młodych ludzi mieliśmy skłonność do fantazjowania o przyszłości, sukcesie i tak dalej. Mieliśmy bardzo duże wymagania, stąd wielkie było rozczarowanie, że spełnienie marzeń nie jest takie proste jak się zdawało.
Blaze: Ale na dziś dzień cieszymy się z tego, że możemy robić muzykę. Jeśli przestaniesz marzyć, a weźmiesz się za to co kochasz robić, sprawy układają się lepiej. A co do Londynu: Zawsze słuchaliśmy Queen i ogólnie znanych na całym świecie piosenek rock, a Londyn zdawał się nam najlepszym miejscem do osiągnięcia sukcesu.
Joey: Udało się nam m.in. wystąpić na Emergenza Festival. Emergenza był naszą pierwszą szansą na to, by udowodnić, że muzyka jest tym co kochamy i co chcemy uczynić naszym życie.

Więc to marzenie z dzieciństwa powoli się spełnia.
Joey n' Blaze: Tak, chociaż nie mamy pojęcia co przyniesie jutro.

Dlaczego nie robicie kariery w Waszym rodzimym kraju - we Włoszech?
Joey: Nie jestem pewien, czy we Włoszech moglibyśmy coś osiągnąć. Chociaż dzisiaj, w dobie internetu, byłoby to w sumie możliwe.
Joey n' Blaze: W Londynie dużo się dzieje i to jest jego wielki plus.

W Wielkiej Brytanii jest wielu Waszych rodaków. Czy to do nich kierujecie swoją muzykę?
Blaze: Nie wiemy dokładnie, kto jest odbiorcą naszych dźwięków i do kogo one trafiają najbardziej, ale słyszymy dużo pochlebnych słów o naszej muzyce i płyną one z całego świata, nie tylko z Włoch.
Joey: Ktoś by pomyślał, że skoro jesteśmy Włochami, to mamy wielu włoskich słuchaczy. Ale to nie tak. To sprawa indywidualnego smaku muzycznego, a nie narodowości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pawello Mori
  • Pawello Mori
  • 08.11.2011 12:42

FANÓW TAKIEJ MUZYKI ZAPRASZAM NA http://www.scena.machina.pl/intro/ , fajna muza a dodatkowo za glosowanie nagrody .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.