Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18071 miejsce

Muzyka, która daje ukojenie - wkrótce premiera płyty Arkadii Band

Już niebawem wielkie święto niezwykle popularnego na scenie śląskiej zespołu Arkadia Band - wydanie najnowszej płyty pod tytułem ‘Jeszcze wszystko jest przed nami’.

Arkadia Band / Fot. archiwum zespołuPremiera płyty będzie miała miejsce 26 maja, podczas koncertu zespołu i zaproszonych gości: Emi Band, Karoliny i Adama Krawczyk, Weroniki Zawadzkiej oraz grupy Krywań, który odbędzie się na Śląskim Rancho w Zabrzu. Koncert rozpoczyna się o godzinie 16.

Arkadia Band to niezwykły zespół, którego motto to ‘Muzyka, która daje ukojenie’ i którego korzenie sięgają Śląska. Sama kapela często nawiązuje do tego regionu w swoich muzycznych eskapadach i stara się rozpowszechniać śląską kulturę, zawsze pełną humoru i doskonałego grania. Zespół powstał w 1998 roku w Rudzie Śląskiej, aktualny skład zespołu gra już razem od siedmiu lat, z krótką przerwą w 2011 roku. Trzon zespołu tworzą Dorota Pacholarz – wokalistka o ciepłym, przyciągającym słuchaczy głosie oraz Bogdan Morawiec – kompozytor i aranżer muzyki.

Arkadia Band ze swoimi koncertami gościł nie tylko w miastach Polski, ale również poza jej granicami: w Austrii, Grecji, Bułgarii, we Włoszech i na Ukrainie. Utwory zespołu są prezentowane przez wszystkie stacje radiowe specjalizujące się w muzyce śląskiej i biesiadnej, zajmując wysokie miejsca na listach przebojów.

Wokalistka Dorota Pacholarz uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego wydawnictwa zespołu: ‘To zupełnie inna płyta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. My, Arkadia Band, odnaleźliśmy w niej swoje marzenia muzyczne, czyli rytmy i rodzaje muzyki, jakie zawsze chcieliśmy wykonywać. Muzykę śląską można pięknie łączyć z każdym stylem i brzmieniem muzycznym i dlatego ten zabieg na płycie jest oryginalny i niepowtarzalny. Nasze marzenie o nagraniu nietuzinkowej i innej niż dotychczas płyty właśnie się spełnia i już 26 maja będzie można posłuchać najnowszych naszych produkcji.

‘Pierwszy utwór, który będzie promował naszą płytę nosi tytuł: "Chcę swój dom"- to piosenka o miejscu, tej jedynej osobie i o tym, że każdy dąży do tego, by być właśnie z tą osobą, którą się kocha. Na naszych fanów zawsze czekają niespodzianki, więc na koncercie promującym najnowszą płytę na pewno ich nie zabraknie. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy, zwłaszcza mamy, które w tym dniu obchodzą swoje święto.’

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia na Śląskim Rancho, (Zabrze, ul. Webera 18) oraz w siedzibie Wydawnictwa Muzycznego Box Music (ul. Dworcowa 22/1, Bytom).

Zdjęcie: Archiwum zespołu (materiały prasowe).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.