Facebook Google+ Twitter

Muzyka warta Poznania. Koncert Appleseed w Strefie Kultywator

Dla miłośników dobrej muzyki mamy dobrą wiadomość. W piątek 15 marca w Sferze Kultywator w Poznaniu wystąpi zespół Appleseed.

Appleseed / Fot. materiały prasowe organizatoraPiątkowy wieczór można spędzić w różnoraki sposób. W naszym mieście wiele się w tym czasie dzieje. Chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do Poznania do klubu Strefa Kultywator przy ul. Zielonej 8.

Zespół Appleseed gościł już niejednokrotnie na łamach naszego serwisu. Relację z koncertu w klubie Charyzma obejrzeć można w niniejszej galerii. Zespół ma już za sobą wydanie pierwszej płyty "Night in Digital Metropolis". Było to pod koniec roku 2010. Obecnie zespół pracuje już nad nową płytą.

Na piątkowym koncercie oprócz samej muzyki będzie jeszcze dodatkowa atrakcja. Dla osób znających twórczość Appleseed będzie to z pewności ciekawe przeżycie. Oprócz magii dźwięku będzie też magia obrazu. Zespołowi towarzyszyć będą wizualizacje przygotowane przez grupę WOOOM.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Zgodnie Appleseed, Open Air - 2011 / Fot. Andrzej Hajdaszz obietnicą wszystkie osoby mające bilet z festiwalu Emergenza, odbywającego się 16 Lutego 2013 roku mogą wejść na koncert za darmo. Jedynym warunkiem jest okazanie biletu przy wejściu.

Tak więc, jeżeli chcecie posłuchać dobrej muzyki i zobaczyć, jak została ona wizualizowana, zapraszamy w piątkowy wieczór do klubu Strefa Kultywator w Poznaniu.


Skład zespołu: Appleseed, klub Charyzma - Poznań 2011 / Fot. Andrzej Hajdasz
Filip Bielecki - gitara basowa
Radosław Grobelny - śpiew
Maciej Hoffmann - perkusja
Wojtek Deutschmann - gitara, instrumenty klawiszowa
Bartek Bąk - gitara, instrumenty klawiszowe

miejsce: Strefa Kultywator, Poznań, ul. Zielona 8
czas: piątek, 15 marca 2013 r., godz. 20.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.