Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2420 miejsce

MY FAIR LADY w Teatrze Wielkim w Łodzi

MY FAIR LADY jeden z najsłynniejszych musicali na świecie powraca na scenę Teatru Wielkiego w Łodzi! Zabawna i pełna wdzięku historia przewrotnej znajomości kwiaciarki i angielskiego profesora. Nieśmiertelne przeboje i wspaniali wykonawcy.

MY FAIR LADY w Teatrze Wielkim w Łodzi / Fot. Teatr Wielki w ŁodziMY FAIR LADY to opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze. Libretto musicalu MY FAIR LADY, będącego jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku, powstało na podstawie dramatu Georga Bernarda Shawa, tekstu, który z perspektywy lat może być przyrównywany do Pretty Woman – kinowego hitu z lat 90. poprzedniego stulecia, z Julią Roberts w roli głównej. Od czasu swojej premiery w 1956 roku, musical święci triumfy i bije rekordy popularności na scenach teatrów całego świata. Dodatkowo spopularyzowała go wersja filmowa, nagrodzona ośmioma Oscarami, z Audrey Hepburn i Rexem Harrisonem w rolach głównych.
MY FAIR LADY to nie tylko trzymająca w napięciu, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów fabuła. Dzięki piosenkom takim jak „Jeden mały szczęścia łut”, „Przetańczyć całą noc” czy „Tę ulicę znam”, będącymi nieśmiertelnymi przebojami, oraz pogodnej, wartko toczącej się historii ujętej w doskonałych dialogach, MY FAIR LADY to spektakl zdolny usatysfakcjonować zarówno wytrawnego melomana jak i początkującego bywalca teatru muzycznego.

MY FAIR LADY w Teatrze Wielkim w Łodzi
Musical
17.02.2017, godz. 18:30
18.02.2016, godz. 17:00

Bilety: 37-55 zł ulgowy / 42-65 zł normalny
do nabycia:
na stronie: www.operalodz.com/" target="_blank" rel="nofollow">www.operalodz.com/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.operalodz.com/ lub www.bilety24.pl
dzięki aplikacjom mobilnym do pobrania ze strony www.operalodz.com
w kasie Teatru - tel. 42 633 77 77.

Kompozytor: Frederick Loewe
Autor libretta: Alan Jay Lerner wg G.B. Shawa

Realizatorzy:
Kierownictwo muzyczne: DARIUSZ RÓŻANKIEWICZ
Dyrygent: PIOTR WAJRAK
Reżyseria: MACIEJ KORWIN
Scenografia: JERZY RUDZKI
Choreografia: JOANNA SEMEŃCZUK
Ruch sceniczny: BERNARD SZYC
Kierownictwo chóru: DAWID JARZĄB
Reżyseria światła: SZYMON LENKOWSKI

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.