Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1331 miejsce

My już mamy prezent dla naszych Tatusiów!

Nic tak nie cieszy, jak samodzielnie wykonany upominek. Nie każdy musi być od razu artystą plastykiem, nie da się jednak zaprzeczyć, że szeroko rozumiana twórczość plastyczna i twórcze zabawy mają ogromy wpływ na rozwój każdego człowieka.

 / Fot. archiwum bibliotekiNic tak nie cieszy, jak samodzielnie wykonany upominek. Nie każdy musi być od razu artystą plastykiem, nie da się jednak zaprzeczyć, że szeroko rozumiana twórczość plastyczna i twórcze zabawy – lepienie, malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie mają ogromy wpływ na rozwój każdego człowieka. Tym bardziej małego człowieka, bo przecież „Każde dziecko jest artystą (Every child is an artist)”.

Prezent na Dzień Ojca dla naszych Tatusiów!
 / Fot. archiwum bibliotekiW bibliotece publicznej w Zbąszyniu spotkały się trzy ważne elementy: potencjał uczestników, pomysł na temat warsztatów – prowadzącej Urszuli Bordych, pasjonatki tworzenia kartek okolicznościowych. W organizację zajęć zaangażował się sklepu EMAR - z artykułami papierniczymi, a także artykułami do prac plastycznych, który zaopatrzył w niezbędne materiały.

 / Fot. archiwum bibliotekiKażdy z uczestników, w niespełna dwie godziny, wykorzystując swoją bogatą wyobraźnię stworzył unikatowy portret taty, zamknięty w ograniczonej przestrzeni kartki trójwymiarowej. Jest to portret symboliczny i bardzo subiektywny, dlatego z pewnością mile zaskoczy każdego kochanego tatę w Dniu Ojca, czyli 23 czerwca.

Koordynatorką warsztatów plastycznych dla dzieci była Mariola Głuszek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.