Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4405 miejsce

My Polacy

Prawdą są doświadczenia ,a przekonania są gorsze niż kłamstwo

O wartości walczymy od zawsze, , wierzymy ,że gruszki na wierzbie urosną , a ojczyzna sprawiedliwą będzie , a to dupa blada, wiele Rodaków przez to w nieznanych mogiłach kwiatki od dołu wącha ,a pieśnie o ich makach czerwieńszych od krwi zagłuszają hymny wyklętych żołnierzy i poległych pod brzózką smoleńską .Im , pomniki, rodzinom milionowe , aplauzy ,a tym co z nad Warszawę do Gniazda faszyzmu doszli i biało czerwoną flagę zwycięstwa powiesili , tym co drugi Katyń , pełen nienawiści i elitarnej wyciecze stworzyli pod niebiosa. Nie budżet bankrutuje kryjąc koszty ICH pochowków ",budowę nowych pomników i kojąc łzy rodzin.

Wycieczki " misyjne"wybrańców narodu nie ustają, są skandaliczne, obłudne, bokiem nie tylko emerytom wychodzą

Biednych , prócz boga kto ewidencjonuje?. Przygarnie ich w rezydencji? Oni tworzą im tylko złodziejskie humanitarne fundacje! Za taką Miłość bliźniego” , za stoi od lat jakby viagry się nażarła ,za koszty poniżające kolejki do i za podobne sukcesy "dobrej zmiany"Pocałujcie mnie w dupę!

Cudotwórcami,świętymi szczycimy, co ulica to władza ojczyznę u stóp dziewicy z Częstochowy kładzie, żołnierzy"Ognia ,Burego" pośmiertnie obsypuje. A ja z tego gówno mam ! ! I nic na lepsze nie kłamstwo wciskają ,a zwykli ludzie, kobiety i dzieci nic nie znaczą. Bo wojna trwa. O dobro maluczkich? O władzę nad nimi o wielowarstwowość! jak za sanacji pobrzękują dzwony kościelne im wtórują ,a wroga można wymyślić, minister Sprawiedliwości paragraf mu znajdzie . Spektakle we” piorą mózgi kowalskim kłamstwo prawdą się stanie.

Pamiętam II wojnie światowej, i ściska serce jak młódź rusofobią , katolickimi wartościami aż cuchnie. I gdyby coś się zadziało byliby pierwszymi ofiarami- jak w powstaniu warszawskim . Nie każdy wie ,ze w wyniku zbrodniczej decyzji dowódców zginęły w nim setki tysięcy niewinnych cywili szaleńcze zapędy obecnych włodarzy prowadzą kraj ku podobnej zagładzie zadawałem sobie pytanie na Starówce wyobraźni widziałem ojca ją dźwigał z ruin w 1946 roku, przynosiłem mu jedzenie i podawałem cegły na rusztowanie. W każdą rocznicę tam dzieci machają chorągiewkami. Wielki odpust , dzwony kościelne do modłów wołają... tragedie narodowe politycznym są

Wojsko więc duchem bojowym kapelani dupy biskupom jak onegdaj gotowa los na stos w imię boga i . I jak "żołnierze wyklęci" komuchów bić. Ze nasze zrywy klęską kończyły... Ale w nich odwet się tlił i jak Sfinks w "dobrą zmianę" obrócił by do piątego pokolenia " drugi sort Polaków' więc nie podskoczy nam wyżej penisa. A podatnicy? Znać muszą miejsce w czyim wozie jadą temu muszą śpiewać wodza narodu i kościoła - czcić , z różańcowym bełkotem darujemy"Amen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.