Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1354 miejsce

MyCraft i Cukierowo na Motor Show w Poznaniu!

Między czwartkiem a niedzielą (6-9 kwietnia) do Poznania przybędą tysiące fanów motoryzacji. Organizatorzy Motor Show Poznań 2017 przygotowali także coś dla najmłodszych – Strefę Dziecięcą MyCraft.

 / Fot. MyCraftW Strefie Dziecięcej MyCraft oprócz atrakcji osadzonych w świecie gry Minecraft, zostaną przygotowane też liczne niespodzianki i bonusy dla użytkowników Cukierowo – aplikacji dla najmłodszych, stworzonej we współpracy z psychologami.

Strefa Dziecięca MyCraft będzie przeznaczona nie tylko dla dzieci, ale też dla ich rodziców. Wśród mini gier i zabaw odnajdą się zarówno ci, którzy dopiero odkrywają możliwości Minecraft, jak i osoby, które poruszają się po nim bez problemów.

Obecność Macro Games na Motor Show w Poznaniu jest potwierdzeniem tego, że organizowane przez nas spotkania dla miłośników gier cieszą się dużym zainteresowaniem - mówi Agnieszka Zemsta, Prezes Zarządu Macro Games S.A - Spodziewamy się frekwencji równie wysokiej, jaką osiągnęło MyCraft Arena, organizowane w zeszłym tygodniu we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie. Podobnie jak na poprzednim wydarzeniu, tak i tutaj w Strefie Dziecięcej MyCraft znajdzie się wiele atrakcji, zarówno dla starszych, jak i młodszych graczy – dodaje.

Na dzieci czekają liczne animacje związane z grą Minecraft, warsztaty i zabawy plastyczne, w ramach których będą mogli stworzyć przedmioty znane im ze świata Minecraft. Będzie to też okazja do poznania historii i zasad gry oraz sprawdzenia, jak można wykorzystać jej walory edukacyjne. Na uczestników będą czekać komputery z grą Minecraft, strefa zabaw z Hot Wheels oraz gadżety.

Także i osoby korzystające z aplikacji Cukierowo znajdą coś dla siebie. Użytkownicy tej gry zręcznościowej, przygotowanej we współpracy z psychologami, będą mogli otrzymać specjalny kod, który zapewni im dodatkowe korzyści.

Strefa Dziecięca MyCraft została przygotowana przez spółkę Macro Games S.A., właściciela portalu MyCraft.pl. Jest to strona przeznaczona dla miłośników Minecrafta, która szybko zyskała grono wiernych fanów. Pozornie prosty świat, wykreowany z pikseli, niesie nieomal nieograniczone możliwości kreowania. Nic dziwnego, że szybko został on adaptowany na potrzeby rozwijania wyobraźni i edukacji. Za jego pomocą, najmłodsi poprzez zabawę uczą się matematyki, programowania i rozwiązywania problemów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Strefy Dziecięcej MyCraft, do hali 5A, stanowiska 33 od czwartku do niedzieli, w dniach 6-9 kwietnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.