Facebook Google+ Twitter

"Myśleć jak Edison" już w księgarniach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-28 10:25

Thomas Edison był jednym największych odkrywców w historii świata. Teraz każdy z nas może podążyć śladem jego odkryć. Książka "Myśleć jak Edison", która trafiła właśnie do księgarń za sprawą Domu Wydawniczego Rebis, prezentuje rewolucyjny system skutecznego wprowadzania w życie innowacji czerpiąc z geniuszu Edisona.

 / Fot. Rebis„Przez tę elektryzującą książkę przepływają nadzwyczajna energia i twórcze możliwości emanujące ze wspaniałych wynalazków Edisona. Myśleć jak Edison to coś więcej niż tylko przykuwający uwagę opis osiągnięć genialnego wynalazcy – autorzy pokazują nam, jak sięgnąć po własny zdumiewający potencjał, i to już teraz”.

Tony Buzan, autor
"Map twoich myśli"

Fascynująca podróż w głąb umysłu Edisona, którego pionierskie osiągnięcia naukowo-techniczne i zasady postępowania nieodmiennie inspirują ludzi. Autorzy prezentują wszechstronny i łatwy do zastosowania system pobudzania własnej kreatywności, wzorowany na twórczych metodach działania Edisona. Przedstawiają pięć kompetencji innowacyjności oraz dostarczają strategii i narzędzi potrzebnych, żeby konkurować i wygrywać w świecie biznesu i w codziennym życiu.
Bez względu na to, czy jesteś amatorem czy doświadczonym przedsiębiorcą, "Myśleć jak Edison" pomoże ci wyzwolić twórczy geniusz i prosperować we współczesnej kulturze, w której liczą się świetny pomysł i umiejętność wprowadzenia go w życie.

Michael J. Gelb, autor bestsellerowego "Myśleć jak Leonardo da Vinci" (REBIS 2006), jest znanym na całym świecie innowatorem w dziedzinie twórczego myślenia, szybkiego uczenia się i kreowania liderów. Do jego klientów należą m.in. DuPont, Microsoft i Nike.

Sarah Miller Caldicott
, stryjeczna praprawnuczka Thomasa Edisona, uzyskała tytuł MBA w Tuck School
of Business w Dartmouth. Wśród jej klientów byli m.in. Pepsico, Bayer AG i Unilever. Obecnie zarządza własną firmą konsultingową specjalizującą się w marketingu i innowacyjności. Współpracuje z DHL
Global Mail i Cox Enter.

"Myśleć jak Edison"
Michael J. Gelb
Dom Wydawniczy Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.