Facebook Google+ Twitter

Myślenice. Konkurs w zjeździe na bele czym

Międzyplanetarna wieża kontroli lotów, turbo-leżanka czy pompa strażacka, to tylko kilka pojazdów, które w sobotę ślizgały się z myślenickiego Chełmu w zawodach w zjeździe na bele czym.

Międzyplanetarna wieża kontroli lotów z Gliwic / Fot. k.UchaczUczestnicy wielokrotnie wykorzystywali różnorodne sprzęty i narzędzia: turbodoładowania pod postacią rac, świec dymnych, narzędzi ogrodowych jak również tradycyjnej siły ludzkich mięśni.

Na staracie stawiło się kilkudziesięciu zawodników ze swoimi pojazdami, którzy doskonale wcielili się w swoje role. Największą konkurencję stanowiły dla siebie załogi z międzyplanetarnej wieży  / Fot. K.uchaczkontroli lotów kosmicznych oraz Polscy Górale z Chicago. „Jesteśmy pod wrażeniem tego co przygotowali uczestnicy. Pojazdy były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aczkolwiek zawodnicy dowiedli też, żeby zjechać nie trzeba daleko szukać o czym świadczył chociaż występ strażaków z OSP Myślenice na motopompie gaśniczej czy zjazd dwójki dzieci w dwukomorowym zlewozmywaku” – mówi Kornelia Uchacz z UMiG Myślenice.

W ostatecznej klasyfikacji zwyciężyła załoga międzyplanetarnej wierzy lotów kosmicznych ze Śląska. Jury przyznało również drugie i trzecie miejsce, a także wyróżnienie za najszybszy zjazd. Ponadto każdy uczestnik otrzymał nagrodę za udział.

Więcej zdjęć na profilu na facebooku "Miasto i Gmina Myślenice"
Turbo-leżanka / Fot. K.UchaczStrażacy na motopompie / Fot. K.Uchacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Marek Nawrot
  • Marek Nawrot
  • 22.02.2011 14:34

tylko tak trzymać a będzie tyle lądowań co startów... wieżę kupuję wraz z załogą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak więc Panie Tomaszu w najbliższym konkursie, zawodach czas stanąć w szranki, powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka lat temu spasiony właściciel niezłych nart, patrząc na moje deski spytał, czy biorę udział w zjeździe na bele czym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.