Facebook Google+ Twitter

Myślenice mają logo

Wzgórza Beskidu Myślenickiego, Rzeka Raba, symboliczna Lipka i wieża królująca nad średniowiecznym rynkiem. Wszystkie te elementy zawarte są w zwycięskim projekcie na logo Miasta z nazwą myslenice.pl w tle.

Zwycięski projekt na logo Myślenic / Fot. A. ZagorskaMyślenice, które do tej pory posiadały jedynie logo, stosowane w oficjalnych dokumentach zyskały nowy znak graficzny, który miasto będzie mogło wykorzystywać w materiałach promocyjnych czyli np. w folderach informacyjnych, gadżetach reklamowych czy na strojach sportowców reprezentujących Miasto i Gminę Myślenice na arenie międzynarodowej.

Celem ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego w marcu br. było wyłonienie znaku graficznego zawierającego napis myslenice.pl. Miał on symbolizować miejsce pełne dynamizmu, związane z aktywnym wypoczynkiem, a także sprzyjające turystom w różnych grupach wiekowych. Wymogi konkursu spełniło ok. czterdziestu z ponad sześćdziesięciu nadesłanych prac. Wśród uczestników znaleźli się nie tylko amatorzy, ale także profesjonaliści z całej polski. „Konkurs odbił się szerokim echem. Otrzymaliśmy projekty z całej Polski, a skojarzenia uczestników z Myślenicami były naprawdę imponujące” – komentuje jedna z jurorek. „W ostateczności wybraliśmy projekt, który najbardziej kojarzy się z Myślenicami. W zwycięskiej pracy znajdują się m.in. Lipka – z myślenickiego herbu czy charakterystyczna wieża widoczna niemal z każdego punktu w mieście” – dodaje.

Wykonawca zwycięskiego logotypu otrzyma wybraną przez siebie nagrodę rzeczową o wartości 2000 zł. Najlepsze prace można obejrzeć na stronie www.myslenice.pl, natomiast wszystkie projekty konkursowe znajdują się w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach.

Myślenice to miasto położone między Krakowem a Zakopanem urzekające pięknymi krajobrazami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim. To doskonała lokalizacja na rodzinny wypoczynek czy wyjazd ze znajomymi. Ci, którzy szukają różnorodnych form rekreacji, a także odpowiedniego miejsca by się zrelaksować i wypocząć znajdą w Myślenicach wiele możliwości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.