Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

46 miejsce

Myśli nieuczesane

Im więcej człowiek zużywa wody, prądu, gazu, im więcej łączy się przez telefon, tym płaci drożej. Ale niekoniecznie.

Kilka dni temu rząd rozpatrywał projekt zakazu handlu w niedzielę, który miałby dotyczyć większości placówek handlowych. W komentarzach do tego projektu prywaciarze pracujący od poniedziałku rano ....do soboty wieczorem, martwią się gdzie i kiedy będą mogli zakupić potrzebną żywność itp. Zapominają, że już obecnie prawie 15 procent Polaków robi zakupy online w Internecie. Wystarczy że zapracowani prywaciarze i ich pracownicy dołączą do robiących zakupy online.
Tym bardziej, że nawet za komuny niedziele były dniem wolnym od pracy i co druga sobota, a Solidarność walczyła o wszystkie wolne soboty i co wywalczyła - pracujące niedziele?

Mężczyźni w Polsce, żyją przeciętnie krócej od kobiet o siedem do dziesięciu lat. Ale pracują o pięć lat dłużej. A jednak to kobiety publicznie twierdzą, że są szykanowane, że nie obowiązuje ich zasada równości. Disco polo, też było uważane za bękarta (ubogiego krewnego) polskiej muzyki. Jednak gdy umarli: Jeremi Przybora, Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski..... Disco polo w końcu wygrało (zatriumfowało).

Tak jak na razie, wygrywają też służby specjalne, które tłumnie uczestniczą w aresztowaniu „ groźnych” przestępców (co niejednokrotnie pokazują w telewizji). Wyobrażam sobie, gdyby to był naprawdę „groźny”, uzbrojony przestępca, jedną serią mógłby skosić kilkunastu żołnierzy służ specjalnych. Gdzie tak szkolą służby specjalne, że wpadają grupą do pomieszczenia, w którym przebywa „groźny” przestępca, przecież w tłumie sami siebie mogą wystrzelać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ale niekoniecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może nieuczesane, ale ważne!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.