Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16972 miejsce

Myśli samobójcze: leczyć czy im ulec?

Na pewno wielu z Was miało kiedyś taka myśl. Sama się przyznam,że mam je często, ale tylko raz na poważnie próbowałam popełnić samobójstwo. Dlaczego?

Na pewno wielu z Was miało kiedyś taka myśl. Sama się przyznam,że mam je często, ale tylko raz na poważnie próbowałam popełnić samobójstwo. Dlaczego? Otóż powód jest bardzo błahy. Miałam oceny dostateczne na semestr..mama miała isc na zebranie,a tata na pewno by mnie zbił. Zawsze mnie bil. Jakoś od tamtego czasu gdy tez ucieklam z domu,ale wrocilam, ojciec się uspokoił. Teraz jedynie czepia się ocen,ale juz nigdy nie bije.

Mimo to tne się,cielam, sama niewiem czy to juz minelo... Kochani chce Was tylko uswiadomic , ze to nie jest rozwiązanie. Wiem możecie mieć różne powody. Nawet nie potrafię ich wszystkich wymienić. Czujecie pustkę,bol,cierpienie, samotność.. Najlepiej zniklibyscie z tego świata. Lecz teraz pomyslcie. Jest sens?? Nawet jak są osoby,które niszczą Was od środka..to przecież możecie po prostu odciąć się od ich towarzystwa. Ja tak zrobilam mam teraz wrogów,ale jestem ze sobą szczera. Może ktoś z Was ma jakichś idoli. Sportowców,muzykow,aktorów. Napiszcie do nich maila lub list, wyzalcie się,ale tez napiszcie, jak bardzo i dlaczego ich lubicie.. Poproscie o autograf. Mnie to uratowało. Gdy juz miałam zamiar wszystko porzucić..przyszedł list. Dostalam autograf z dedykacja od Svena Hannawalda. To dało mega kopa. Zaczelam ćwiczyć, doceniać życie. Teraz jestem szczęśliwa. Wy tez sprobujcie. Nikt nie mówił,ze będzie łatwo, ale szczęście dla każdego jest przeznaczone w jakimś stopniu. I nie myslcie,ze te popularne, chude laski, albo umięsnieni maczo są lepsi i szczesliwsi od Was. Oni udają. Tak naprawdę są tacy sami. Wszyscy sa,ale jednocześnie każdy jest inny. Im tez czegoś brakuje,może nawet tego co wy macie.

Daje Wam zadanie na dziś! Zastanowcie sie nad swoim życiem,wypiszcie pozytywy,robcie to co kochacie. Praca wam nie odpowiada? Nudzi Was? Zwolnijcie sie i zacznijcie spełniać marzenia. Bądźcie oryginalni! Starajcie się byc lepsi od siebie w dniu poprzednim.

I przede wszystkim: walczcie,nie poddawajcie się nigdy,nie warto.

OD REDAKCJI: Jeżeli potrzebujesz pomocy możesz zgłosić się do Ośrodków Interwencji Kryzysowej. Znajdziesz je w każdym większym mieście. Uzyskasz w nich pomoc psychologiczną, ale także prawną i materialną. Listę ośrodków znajdziesz na stronie interwencjakryzysowa.pl. Informacje o tym, gdzie usyskać pomoc znajdziesz też na tej stronie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.