Facebook Google+ Twitter

Myslovitz pożegnało lato w Płocku

W sobotę na płockiej plaży odbył się koncert „Pożegnanie Lata 2007”. Na scenie można było zobaczyć takie zespoły jak: Mitch & Mitch, Cool Kids of Dead oraz płocki zespół Lao Che. Gwiazdą wieczoru był Myslovitz.

Zespół Myslovitz podczas koncertu. /wikipedia.pl / Fot. Grzegorz KoprowiczSobotni koncert "Pożegnanie Lata 2007" był koncertem kończącym tegoroczny sezon kulturalny naszego miasta. Jako pierwszy na pożegnalnej scenie pojawił się zespół Mitch & Mitch, który próbował rozgrzać nieliczną publiczność zgromadzoną przed sceną.

Wystąpił także zespół Cool Kids of Dead oraz płocki zespół Lao Che, który po raz pierwszy w swojej karierze zaprezentował się na płockiej scenie. Wcześniej grupa ograniczała się tylko do imprez w klubach. Podczas występu zespołu Lao Che przed sceną na plaży zbierała się już spora część mieszkańców miasta.

Gwiazdą wieczoru był zespół Myslovitz, który jest jedną z najpopularniejszych kapel rockowych w Polsce. Założony w 1992 roku w Mysłowicach zdobył ogromną popularność po wydaniu swoich pierwszych płyt oraz otrzymaniu nagrody radia RMF FM - Niedocenieni '95 w 1995 roku. Przy rockowych klimatach Myslovitz bawiło się kilka tysięcy płocczan. Na zakończenie sobotniej imprezy organizatorzy przygotowali niespodziankę – znakomity pokaz sztucznych ogni.

Organizatorem "Pożegnania Lata 2007" był Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

Damian Kazak, Nasze Miasto Płock

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A w Kutnie nie było pożegnania lata:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rózwneż wysyłam plusika, niejako w podzięce, ale i w ramach płockiej solidarności i wspolpracy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.