Facebook Google+ Twitter

Myszki w dłoń - głosujemy na Eko Klasę!

Projekty przestrzenne wykonane różnorodnymi technikami, grafiki komputerowe oraz inne prawdziwe działa sztuki, nadesłane zostały z całej Polski na konkurs Klasa ze Snów. Rozpoczyna się głosowanie internautów. Głosuj na www.klasazesnow.pl!

Praca Szkoły podstawowej z Wrocławia / Fot. K. uchaczDo końca ubiegłego roku szkoły z całej Polski nadsyłały projekty na III edycję konkursu Klasa ze Snów, której organizatorem jest marka NOBO. Jury już podjęło decyzję i wyłoniło trzech zwycięzców, natomiast w lutym pałeczkę przejmują Internauci, którzy przyznają Nagrodę Publiczności. W tym roku, ze względu na edycje ekologiczną przeważają różnorakie materiały naturale, a także te, które podlegają recyklingowi. Są więc nakrętki z plastikowych butelek, puszki jak również gałązki i suszone roślinki. Glosować można również na grafiki komputerowe, które w tej edycji pojawiły się po raz pierwszy.
Publiczna Szkoła Podstawowa z Radomia / Fot. k.uchacz
Głosowanie na stronie www.klasazesnow.pl zakończy się 28 lutego 2010 r. Decyzję jury, w którym zasiadają przedstawiciele marki NOBO oraz partnera konkursu - Fundacji Aeris Futuro, jak również werdykt Internautów, poznamy już w marcu. Na zwycięzców czekają zestawy do przeprowadzania nowoczesnych prezentacji ufundowane przez NOBO, a członkowie Fundacji Aeris Futuro posadzą w imieniu szkoły dodatkowo 5 drzewek, wraz z pamiątkowymi tabliczkami.

Więcej prac można obejrzeć na stronie www.klasazesnow.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa z Radomia / Fot. k.uchacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dzieciaki mają niesamowita wyobraźnię, iekawych projektów można zobaczyć na stronie konkursu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujące:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny projekt ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.