Facebook Google+ Twitter

Na bezludną wyspę zabrałabym encyklopedię. Wywiad z menadżerką zespołu Volver

Justyna Tomańska jest menadżerem zespołu Volver, pisarką, ale najlepiej czuje się w roli, jaką dało jej życie - mamy małej Zosi.

Justyna będąc młodą dziewczyną wyjechała do Wielkiej Brytanii, po czym przeniosła się na siedem kolejnych lat do Hiszpanii. Na podstawie własnych doświadczeń emigracyjnych opublikowała autobiograficzne książki "Polka w Londynie " (2004) i "Polka w Madrycie" (2005), wydane przez Wydawnictwo Bauer.

Jesteś nie tylko managerem, ale także pisarką. Czy mogłabyś zdradzić czytelnikom W24.pl tajemnicę czy zamierzasz jeszcze pisać książki?
Nie uważam się za pisarkę. Lubię pisać - jak z tego wyjdzie książka to wspaniale. Pomysłów mam ogrom, ale niestety nie mogę ich zdradzić. Już kiedyś raz skradziono mój pomysł i pojawił się pewien serial w TV na bazie moich doświadczeń.

Justyna Tomańska z Mariuszem Totoszko i córeczką Zosią. / Fot. Z albumu rodzinnego Justyny TomańskiejTeraz nic nie zdradzam, tylko tyle, że wszystko zawsze opiera się na faktach z mojego życia. Zapewne niebawem coś wydam, ale szczerze nie wiem kiedy. Nie mam po prostu czasu na wydanie książki.

To pytanie zadaje ci chyba każdy. Czy na ręce masz już zaręczynowy pierścionek od Mariusza?
Nie nie mam i jest mi bardzo przykro z tego powodu. Mariusz chyba chce być wolny dla fanek. W sumie już mi nie zależy. Poza tym wolę nie mieć pierścionka niż otrzymać go w toalecie. Mariusz Totoszko. / Fot. Z albumu rodzinnego Justyny Tomańskiej

Jak ty to robisz, że czas dla ciebie stanął w miejscu?
Czas dla mnie biegnie równie szybko jak dla każdej młodej mamy. Dziecko rośnie, a zmarszczki wraz z nim. Bezsenne noce widać na mojej twarzy głównie rano gdy jestem bez makijażu, sztuka kamuflażu jest dobrym tematem na książkę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Magdo, mam nadzieję, że dzięki wywiadowi, już wiesz więcej o Justynie Tomańskiej;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
M.Kalkowska USA
  • M.Kalkowska USA
  • 25.08.2011 01:08

A ja nie wiem kto to jest Justyna Tomanska, takze nie wiem co to Brotka, ale wiem kto to Maryls Rodowicz.
Kiedys teraz i zawsze bede uwielbiala Maryle. A Justynie dziekuje za realna pomoc dla chorych dzieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na jakiej podstawie tak piszesz o Justynie? Robiłam z nią dwa wywiady. Jest miła, serdeczna.Jest managerem, więc wymaga. Czy to coś złego? Znasz ją osobiście, więc tak to widzisz? Justyna mówi wprost co czuje, co myśli. Jest autentyczna- a to zaleta, nie wada. Czyż nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasia
  • kasia
  • 23.08.2011 19:32

Ona jest straszna... beznadziejna kobieta , ktora psuje wszystko w zespole, wielka dama za dyche

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.