Facebook Google+ Twitter

Na Białej Sali piękne słowa o kobietach, miłości, marzeniach

Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” zaprasza na wieczór kobiecej, dziewczęcej, lirycznej poezji Barbary Maksymiuk i Wiktorii Świerczewskiej w oprawie muzycznej zespołu Sweet Angels.

 / Fot. Archiwum CKiS w Siedlcach- Czwartkowy wieczór, 9 marca br., będzie dwugłosem poetyckim poetki dojrzałej i poetki młodziutkiej. Jesteśmy przekonani, że towarzyszyć nam będą podobne, może nawet takie same emocje – zapewniają organizatorzy.

Wiersze Barbary Maksymiuk i Wiktorii Świerczewskiej usłyszymy w wykonaniu: Edyty Burskiej, Anny Wściślak, Mariusza Maciejewicza i Krzysztofa Tomaszewskiego .

Wyjątkową oprawę muzyczną zapewni Zespół Wokalny Sweet Angels pod opieką artystyczną Edyty Wójcik.

 / Fot. Archiwum CKiS w SiedlcachSiedlecka Grupa Literacka „Witraż” powstała w 1995 roku, od stycznia 2015 r. działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

„Podstawowym zadaniem, które obecnie realizuje SGL Witraż jest oferowanie młodym pokoleniom mieszkańców Siedlec oraz / Fot. Archiwum CKiS w Siedlcach regionu różnych form kształtowania warsztatu, prezentacji literackich, kreowania wydawnictw oraz rozwijania uzdolnień twórczych” – przeczytaliśmy na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego.

W dorobku grupa „Witraż” jest już 75 wydawnictw, 320 wieczorów i prezentacji poetyckich oraz 150 spotkań warsztatowych w szkołach i domach kultury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak czytam swietny dorobek grupy poetyckiej Witraz w Siedlcach i zapewne wspanialy wieczor z poezja zenskiej poezji nas czeka tam 9 marca br.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.