Facebook Google+ Twitter

Na cętce źrenicy i w obiektywie: owady i bezkręgowce (2)

Przyroda jest głównym bohaterem moich zdjęć. Jej piękno stanowi dla mnie niekończące się źródło zachwytu, zdumienia, inspiracji do życia i zabawy. Okiem obiektywu utrwalam wszystko, co zwróci moją uwagę. Najmniejsze nawet roślinki i żyjątka.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Trzmiel łąkowy jest bardzo poważny w czasie zapylania i nic w tym dziwnego, bo to jego praca od świata zarania. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Trzmiel łąkowy jest bardzo poważny w czasie zapylania i nic w tym dziwnego, bo to jego praca od świata zarania. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

@Sławek Urzykowski Wczoraj 11:57
Dziękuję za słowa uznania dla mojej galerii! Ha, a wie Pan, że ja także zajmowałam się "bąkami" (śmiech)? Ratowałam je przed chłopakami, którzy podobnie jak Pan ze swoimi kolegami, łapali je do pudełka po zapałkach... żeby brzęczące znienacka przystawiać dziewczynom do ucha.
Hihihi...! jednak, jakby nie patrzeć, dzieciństwo mieliśmy wspaniałe, nieprawdaż? To były czasy... bąki zbijaliśmy gdzie się dało i jak się dało.

@Elżbieta Zaręba
Pani również dziękuję za słowa uznania! Cała przyjemność po mojej stronie... hihihi...! ta zbliżona także. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie także podobają się te fotki. Cała galeria jest super, porządnie opisana...Nawet nie wiedziałem, że tyle jest różnych trzmieli, chociaż jako dzieciak nazywałem je bąkami i łapaliśmy je w pudełko po zapałkach, żeby brzęczały. Byliśmy urwisami, ale mieliśmy "porządny" kontakt z naturą, nie to co teraz...A tyle pięknych rzeczy nas otacza a wielu z nas nie potrafi się nawet schylić i obejrzeć to z bliska...Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecudne zdjęcia:) Dziękuję za te zbliżenia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miło mi Izo, że podobają Ci się moje fotki przyrody. Szkoda, że tak niewielu ludzi potrafi zachwycić się NATURĄ, zauważyć jej moc. To ciągle życie w pędzie aż się prosi spowolnienia, kto to potrafi - wygrywa. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe zdjęcia ...gratuluję ! :) 5*****

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, moja imienniczka, i to z Poznania, witam serdecznie Pani Halinko! Miło mi, że moje zdjątka się Pani podobają... Hihihi...! ale mała uwaga, "to" na żółtym kwiatuszku, to akurat trzmiel, zwany pospolicie bąkiem, nie pszczoła. Pozdrawiam cieplutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń
POZNANIANKA
  • POZNANIANKA
  • 24.05.2012 07:08

Pani Halinko piękne zdjęcia, pszczoła na żółtym kolorze wgląda rewelacyjnie. Pozdrawiam Halina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.