Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5754 miejsce

Na czym polega praca pielęgniarki operacyjnej? To ktoś w rodzaju mistrza ceremonii (wideo)

Na czym polega praca pielęgniarki operacyjnej? - Wiem do jakich zabiegów się myję, ale nigdy nie wiem, jak zabieg się skończy - wyznaje jedna z pielęgniarek.

 / Fot. X-newsJak wygląda praca pielęgniarki operacyjnej? O swoim zawodzie opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" prezes Stowarzyszenia Instrumentariuszek Ortopedycznych Renata Rączka oraz pielęgniarka operacyjna Katarzyna Majka.

- Na początku było bardzo ciężko, ogrom narzędzi. Uczyłam się od starszych koleżanek, przyglądałam się zabiegom - mówi pielęgniarka operacyjna. - Wiem do jakich zabiegów się myję, ale nigdy nie wiem, jak ten zabieg się skończy - wyznaje.

TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Każda operacja to niesamowite przeżycie i wspaniałe uczucie kiedy skończy się powodzeniem i pacjent odzyskuje zdrowie. Coś pięknego. Zajmuję się tym od wielu wielu lat, również moja córka, która obecnie pracuje w Szwajcarii po wyjeździe z Curaswiss chce docelowo zostać pielęgniarką operacyjną. Kibicuje jej z całej siły bo wiem jak wiele satysfakcji daje to zajęcie. Pani Renato, Pani Katarzyno – pozdrawiam was serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.