Facebook Google+ Twitter

Na drodze tej miłości stanęła ciężka choroba

Aktualności o stanie zdrowia ciężko chorej Róży Nowak z Mińska Mazowieckiego są podawane na bieżąco. Trudno uwierzyć, że jeszcze dwa miesiące temu nic nie zapowiadało dramatu. Ona jest jeszcze taka młoda. Niestety, barierą są pieniądze na leczenie.

Róża Nowak / Fot. Kamil-narzeczony RóżyRóża Nowak / Fot. Grafika apelu pomocyRóża jest w szpitalu. Tu w Polsce, o żadnym leczeniu onkologicznym nie ma już mowy. Dlatego Meksyk stał się jedynym ratunkiem.

10 marca Róża obchodziła urodziny i zaręczyny z ukochanym Kamilem. Raka trzustki leczą w Meksyku. To bardzo drogie leczenie i niestety długotrwałe. Ale jest szansa i tę szansę trzeba wykorzystać.

www.rozanowak.pl
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/chce-przed-smiercia-wyjsc-za-maz_132922.html?p=2

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

http://www.se.pl/sport/boks/boksuje-dla-ciezko-chorej-rozy_133379.html

Jak widzimy Jacek nie odpuszcza..gdy rozmawiam z bliskimi z Mińska,bo trudno oprzeć się wzruszeniu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato;)Oby się udało;)Ja też widzę światło w tunelu........miałam z takim przypadkiem kontakt w rodzinie,i nikomu tego nie życzę.
Wiem jak to wygląda....mimo wszystko wierzę,to młoda ,piękna dziewczyna,aby jej się udało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=I7eTwm2Ntks

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo płynu w otrzewnej,jutro prawdopodobnie Róża może być w domu,wyjazd planowany jest na czwartek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Znalazłem nawet klinikę w Meksyku, która zajmuje się leczeniem beznadziejnych przypadków. Problem w tym, że nie mam pieniędzy, by zabrać do niej ukochaną - mówi zrozpaczony mężczyzna."
Tę klinikę znalazł Kamil

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na tę chorobę zmarł Randy Pausch.Metoda podobna do leczenia również Izy..wiem Sława,że ta dziewczyna umiera,ale tak jak piszę,jeśli Kamil,rodzina i przyjaciele tej młodej dziewczyny widzą"światło w tunelu",to jestem za..choć wiem,ze tu szanse sa równe zeru..Od dwóch dni dopiero latam,rozmawiałam z siostra i jesli stale się brzuch powiększa,ze względu na płyn do osierdzia,to marnie to widzę,ale Oni wiedzą..to niech działaja i ja tez o tę pomoc dla Róży proszę..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lekarze Słąwa,już nie leczą onkologicznie Róży..nie ma szans.
Niestety wiem,ale jesli w Meksyku istnieje szansa?popieram w 100%akcję.Tu już nic nie mogą zrobić..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Studia magisterskie, praca zawodowa, kursy doskonalące znajomość języków obcych, zajęcia sportowe - to tylko część codziennego życia Róży. Była zawsze pogodna, uśmiechnięta, skora do pomocy innym, a przede wszystkim szczęśliwa!

Jednak w styczniu tego roku jej życie zmieniło się nie do poznania.

Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe.

Mimo braku środków finansowych, bezlitosnych statystyk obrazujących śmiertelność osób cierpiących na raka trzustki, bardzo szybkiego postępu choroby, wielkiego cierpienia, a także prognoz lekarzy nie pozostawiających żadnych złudzeń, Róża posiada ogromną chęć życia, wolę walki i wielką nadzieję, że uda jej się przezwyciężyć raka albo chociaż zatrzymać jego postęp. Nie odbierajmy jej tego. Pomóżmy zebrać potrzebną kwotę, aby miała szansę pokonać chorobę.

Wczorajszy koncert ?:-)))
W skarbonce:6000zł:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

www.rozanowak.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

link
Róża wraz z Kamilem przygotowuje się do wylotu do Meksyku. Eksperymentalna terapia to jedyna szansa na powrót do zdrowia. Jej koszty są jednak bardzo wysokie. Przelot do Meksyku transportem sanitarnym kosztuje około 70 tysięcy złotych. Stan Róży nie pozwala na podróż zwykłym samolotem. Jedna seria leków to kwota 25 tysięcy dolarów. Liczy się zatem każda kwota, która wspomoże leczenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.