Facebook Google+ Twitter

Na Dzień Kobiet nowa linia... autobusowa

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim uruchamia 8 marca 2013 roku, a więc w Międzynarodowym Dniu Kobiet nowe połączenie autokarowe do Katowic.

Mercedesy Benz Sprinter ostrowieckiego PKS - u. / Fot. pksostrowiec.plPierwszy kurs odjedzie z dworca PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim w piątek, 8 marca, o godzinie 6.15 i jeśli nie zajdą nieprzewidziane okoliczności (odpukać!), dotrze planowo do Katowic o godzinie 10.30 (kurs powrotny z Katowic o 13.10; przyjazd do Ostrowca na godzinę 17.24). Specjalnie na ten szczególny dzień ostrowiecki przewoźnik przygotował miłą niespodziankę dla pań: każda kobieta korzystająca z przejazdu na trasie Ostrowiec - Katowice - Ostrowiec, otrzyma specjalną promocję przy zakupie biletu oraz słodki poczęstunek.

Specjalne promocje przy zakupie biletów PKS Ostrowiec Świętokrzyski przewiduje (już nie od święta) dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów oraz dla osób, które ukończyły 60 lat życia, a podróżujących do Katowic. Sprzedaż biletów prowadzona będzie na dworcach autobusowych w Ostrowcu Świętokrzyskim i Katowicach oraz poprzez internet w serwisie e - podróżnik.

Należy również wspomnieć o komforcie podróży do śląskiej metropolii. Do obsługi linii przeznaczone zostaną nowe autobusy mercedes sprinter. Są to luksusowe 20-miejscowe pojazdy, gwarantujące wysokie standardy bezpieczeństwa, wyposażone między innymi w uchylne i rozsuwane siedzenia, pokładowy system audio - video, klimatyzację, schowki bagażowe oraz silnik spełniający normę czystości spalin Euro - 5.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wiedzą jak kobietki uszczęśliwić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.