Facebook Google+ Twitter

Na Facebooku głosy poparcia dla delegalizacji SLD

SLD, powołując się na Konstytucję, żąda delegalizacji ONR i MW. Gdyby to jednak zależało od internautów, to wpierw partia Leszka Millera zostałaby rozwiązana.

Inicjatywę lewicy, której celem jest postawienie przed sądem skrajnie prawicowych ugrupowań, popiera zaledwie 200 "fejsbukowców". Podobny typ działań legislacyjnych, które jednak brałyby na celownik SLD, poparło prawie 15 tysięcy członków najpopularniejszego serwisu społecznościowego.

Akcja "Zdelegalizować SLD" odwołuje się, jak określa to Fronda, do sprawiedliwości historycznej. "Nie może być miejsca na scenie politycznej dla ugrupowania, którego liderzy historycznie, politycznie, jak i swoją retoryką nawiązują do zbrodniczego totalitaryzmu komunistycznego" – piszą organizatorzy akcji.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.11.2012 15:48

@Łukaszu, zgadzam się z Tobą w pełni.
Tyko....widzisz, jest maleńkie "tylko" wiążące się z faktem pozwolenia decydentom poprzedniego reżimu wejść do nowego Rządu. To był kardynalny błąd, z którym do dzisiaj nie potrafię się pogodzić.
Komuniści mieli swoje 5 minut (czyli prawie 50 lat) i w 1990 r. niech by sobie otwierali swoje biznesy, lecz bez prawa rządzenia krajem, gdyż to należało zostawić nowej ekipie.
No, ale z różnych względów stało się, jak się stało i mamy, co mamy.
Teraz winniśmy naprawić ten błąd.
Niestety, znowu się tak nie dzieje.
Z wielkim zdumieniem widzę na politycznej scenie coraz częściej pojawiającego się pana Oleksego. O innych już nie wspomnę, bo i co to da, skoro większość rodaków nie jest zainteresowana Polską? Gros obywateli woli uciec do Wlk. Brytanii, Irlandii, Włoch czy nawet do Hiszpanii i zasilać szeregi tamtejszych bezrobotnych, byle z dala od Polski.
I jak to "ugryźć"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO nie da sie zdelegalizować.-Ktoś musi rządzić tym trudnym krajem:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram delegalizację wszystkich istniejących partii (to teraz będzie bardzo modne słowo, odmieniane przez wszystkie przypadki...). W sposób demokratyczny, kartką wyborczą. To jest nawet możliwe. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo jest identyczne ze zmianą dwubiegunowego układu PO-PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie szanuj bliźniego, nawet wroga swego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdelegalizujmy też PiS i PO. Pozbędziemy się w ten sposób wszystkich partii i wreszcie się może pojawią jakieś nowe...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może przy okazji przegonić też genetycznie modyfikowanych pachołków czy parobków władzy, klonów sojuszu PZPR/ZSL?

Komentarz został ukrytyrozwiń

SLD zdelegalizować?-jestem za,ale i PiS i ONR i jeszcze innych nadludzi,jestem tylko człowiekiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grażyno, nie tyle SLD jest potrzebne, co lewica. Jasne jest, że część Polaków popiera myśl lewicową, no ale jeśli ona jest reprezentowana przez SLD to zmienia postać rzeczy.

W partii tej jest masa byłych aparatczyków systemu, który ma krew na rękach. Systemu złodziejskiego i w dodatku będącego na usługach obcego państwa. W końcu systemu, który spowodował, że Europa Zachodnia uciekła nam jeszcze bardziej.

To kpina, że Leszek Miller, mocno zaangażowany w ten system, domaga się delegalizacji jakiejś organizacji. Niech sam się cieszy, że takim osobom jak on pozwolono w polityce działać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Grażyno, a owszem " młode"przejmują schedę, kasę i wszelkie posiadłości wypracowane "Krwią i potem" przez "starych komuchów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jako PPS-owiec poparłem na facebooku pomysł delegalizacji SLD
kto mieczem wojuje niech od miecza zginie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.