Facebook Google+ Twitter

Na granicy światów. Spotkanie poetyckie z Martą Gracz już wkrótce

Klub Osiedlowy „Orion” w Tychach przy ul. Orzeszkowej 2 zaprasza 23 listopada o godz. 17.30, na wieczór autorski poetki Marty Gracz.

Plakat / Fot. PlakatKlub Osiedlowy "Orion" w Tychach przy ul. Orzeszkowej 2 zaprasza 23 listopada 2012r. o godz. 17.30, na wieczór autorski pisarki i poetki Marty Gracz, która promować będzie najnowszą książkę z opowiadaniami "Opowieści po życiu".

Pani Marta należy do działającej w klubie grupy poetyckiej "Orion", która do tej pory była inicjatorką kilku wieczorów poetyckich, w tym między innymi autorskich wieczorów z poetkami i poetami Agatą Cichy, Bronisławą Sibigą, Małgorzatą Bobak, Jerzym Granowskim, Adamem Michniewiczem i Maciejem Miłkiem. Wieczór połączny będzie z wernisażem wystawy
malarstwa Bartosza Hadrysia.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz, poeta, grafik Jerzy Granowski.

Marta Gracz (właśc. Wiesława Lampert-Szczyra) urodziła się w 1972 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie i Studium Menadżerskiego w Rybniku. Pisze wiersze i prozę. Publikowała w czasopismach literackich: "Akant", "Kozirynek", "Portret", "Szafa"; na portalach: "Cegła", "Poeci.com", "Na łódce poezji", "Poezja", "Wywrota"; w almanach wydawnictwa "Poeci.com": Bezsenność nocy czerwcowych oraz "W kadrach poezji... myśli zebrane". Jest autorką książek: "Apokalipsa" (2007), "Marionetki" (2009), "Cieniobranie" (2012) oraz opowiadań "Opowieści po życiu" (2012). W 2007 roku otrzymała wyróżnienie za zbiór opowiadań "Mistrz i ciotka Hortensja" w Ogólnopolskim Konkursie "Ad Absurdum". Pasję pisania dzieli z muzyką, grafiką i fotografią. Jest właścicielką Wydawnictwa Mart-Gra.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.