Facebook Google+ Twitter

NA GRANICY – Teatr Improwizacji AFRONT

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-27 19:56

„Na Granicy” to ryzykowna ekwilibrystyka – dla improwizatorów, oczywiście, ponieważ nie tylko są zdani na Wasze pomysły i decyzje, ale również mierzyć się będą z grami, które wcześniej nie były przez AFRONT jeszcze grane.

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza wszystkich z bliska i daleka na półtorej godziny dobrego humoru w postaci spektaklu improwizowanego „Na Granicy”. Czym jest improwizacja? – każdy z nas ma jakąś swoją definicję tego zjawiska. A czym jest spektakl improwizowany? Tak w wielkim skrócie i uproszczeniu to grupka improwizatorów, pusta scena i Wy… to jest właśnie przepis doskonały na wieczór pełen atrakcji, podczas którego wszystko może się wydarzyć! „Na Granicy” to półtorej godziny krótkich form improwizowanych (znanych choćby z show „Whose line is it anyway?”, ale przerobionych przez Teatr Improwizacji AFRONT na swoją modłę), podczas których wszystko, ale to wszystko tworzone jest na żywo i za sugestią Publiczności, która wprawdzie nie jest wyciągana na scenę (no, chyba że ktoś bardzo, baaardzo chce), ale jej udział jest niezmiernie ważny, jeśli nie najważniejszy. To Wy kierujecie poczynaniami improwizatorów i nadajecie im sens, bez udziału Publiki spektakl improwizacyjny po prostu nie ruszy z miejsca.

„Na Granicy” to ryzykowna ekwilibrystyka – dla improwizatorów, oczywiście,
ponieważ nie tylko są zdani na Wasze pomysły i decyzje, ale również mierzyć się będą z grami, które wcześniej nie były przez AFRONT jeszcze grane. Ba!, będą to gry, które tak naprawdę rzadko kiedy – o ile w ogóle – można gdziekolwiek na scenie zobaczyć!

Warto więc przyjść i przekonać się, czy ryzyko się opłaci i czy AFRONTowcy wyjdą cało z tego zmagania, a także jakim wyzwaniom będą musieli stawić czoła. Przyjść, zobaczyć i dorzucić do tej mieszanki wybuchowej jeszcze coś od siebie. ;)

Zapraszamy – stwórz ten wieczór razem z nami!
(Teatr Improwizacji AFRONT )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.