Facebook Google+ Twitter

"Na granicych światów". Czy coś nas czeka po drugiej stronie?

Można śmiało stwierdzić, że temat śmierci jest obecny w sztuce od zawsze. Szczególnie w literaturze wielu pisarzy i poetów podejmowało ten temat.

Również Marta Gracz sięga po niego w swoich wierszach i opowiadaniach. Szczególnie w swojej ostatniej publikacji - zbiorze opowiadań "Opowieści po życiu" wydanym w zeszłym roku.

Plakat promujący wieczór autorski we Wrocławiu / Fot. Marta GraczNatomiast już jutro, we Wrocławskim Klubie Muzyki i Literatury (pl. T. Kościuszki 9), rozpocznie się o godz. 18.00 Jej wieczór autorski prowadzony przez wrocławską poetkę Izabelę Monikę Bill. Wstęp jest bezpłatny. Tym bardziej zatem warto skorzystać z zaproszenia i pokusić się o osobiste poznanie tej nietuzinkowej autorki ciekawej i chętnie czytanej poezji i prozy.

Kim jest Marta Gracz?

To pseudonim artystyczny rybnickiej pisarki i poetki Wiesławy Lampert-Szczyry. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie, Studium Menadżerskiego o profilu informatycznym w Rybniku oraz Studiów Podyplomowych o kierunku Zarządzanie w Warszawie.

Pierwszą Jej publikacją był tomik wierszy "Apokalipsa" (2007), wydany w formie elektronicznej przez wydawnictwo internetowe "Goneta", który w 2011 roku pojawił się w wersji książkowej nakładem wydawnictwa "Miniatura" z Krakowa. W międzyczasie opublikowała tomik wierszy "Marionetki" (2008), zaś w 2012 r. kolejny "Cieniobranie". W tym samym roku wydała wspomniany wcześniej zbiór opowiadań "Opowieści po życiu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.