Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28201 miejsce

Na iplex.pl od dziś filmy za darmo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-04 13:34

- Od dziś iplex.pl, jako pierwszy tego typu serwis w Polsce, udostępnia swoje materiały filmowe zupełnie za darmo - pisze Gizela Zielińska.

 / Fot. iplex.plUżytkownicy iplex.pl mogą więc oglądać filmy w dobrej jakości, legalnie i bez opłat. Serwis finansowany jest przychodami z reklam. W iplex.pl można zobaczyć zarówno filmy komercyjne, jak i ambitne kino światowe. Ofertę uzupełniają materiały podróżnicze, przyrodnicze, historyczne, a także bajki i kabarety. W kolejnych tygodniach pojawią się również seriale i koncerty.

Iplex.pl jako pierwszy serwis VoD w Polsce otworzył dla internautów całą swą ofertę. Aby korzystać z jego usług nie trzeba się już logować. Wystarczy wejść na stronę i wybrać dowolną pozycję z blisko tysiąca oferowanych materiałów. Nie trzeba posiadać dodatkowego oprogramowania. Oglądane pozycje nie buforują się, a niektóre (np. „Gomorra” czy „Mądrość i seks”) prezentowane są w jakości HD. Filmy nie będą przerywane reklamami.

- Zaoferowanie użytkownikom iplex.pl bezpłatnych treści audiowizualnych stanowi pogodzenie interesów obu stron – reklamodawcy zyskują uważnego odbiorcę swoich spotów, a sami użytkownicy mają dobre skojarzenia z oglądaną reklamą, gdyż dzięki niej otrzymują rzeczywistą wartość - mówi Arkadiusz Świerczewski, współtwórca portalu.

Iplex.pl koncentrować się będzie nie na poszerzaniu oferty i zdobywaniu jak najlepszych jakościowo materiałów. Płynny odbiór filmów na iplex.pl w jakości PAL jest dostępny na łączach już od 256 kbit/s a usługa działa na wszystkich przeglądarkach w systemach operacyjnych Windows i MacOSX. Serwis nie wymaga instalowania żadnej aplikacji na komputerze użytkownika, a jakość transmisji automatycznie dostosuje się do prędkości jego łącza.

Gizela Zielińska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I tak trzeba. To lepsze niż konfrontacja korporacji z piratami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe info. Muszę sprawdzić. (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.