Facebook Google+ Twitter

Na jasnej Górze odsłonięto Epitafium Smoleńskie. Zdjęcia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-03 10:11

3 maja w uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, na Jasnej Górze zostało odsłonięte i poświęcone Epitafium Smoleńskie. Znajduje się ono na dziedzińcu przed Kaplicą Cudownego Obrazu.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Dziedziniec przed Kaplicą Cudownego Obrazu. Fot. Jakub Tęcza
Dziedziniec przed Kaplicą Cudownego Obrazu. Fot. Jakub Tęcza

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

konopek Wczoraj 21:54
"Grzesiu -coraz gorszy mają ten towar."

Współczuję - naprawdę musisz sobie to wstrzykiwać? Nie myślałeś o odwyku? Skoro jest coraz gorszy to może z tym skończysz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
konopek
  • konopek
  • 03.05.2012 21:54

Grzesiu -coraz gorszy mają ten towar.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jakub Tęcza - no to dobrze. To co napisałem wynikało z informacji dostępnych w necie. Może by uzupełnić wobec tego tę galerię o fotografię obydwu tablic razem by nikt nie miał już żadnych wątpliwości?

Komentarz został ukrytyrozwiń
katalpa
  • katalpa
  • 03.05.2012 20:30

Proponuję zastąpić Cudowny Obraz portretem Lecha Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.05.2012 20:27

@ Grzegorz: Panie Grzegorzu po raz kolejny mówię - wszystkie osoby znajdują się na zdjęciach i wszystkie 96 osób jest na tym dziedzińcu. Nie ma podziały na w środku czy zewnątrz. Są dwie takie tablice ze zdjęciami!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet jeśli na dworze jest 60, a 36 w środku, to i tak wygląda to jak podział na mniej i bardziej ważnych...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.05.2012 20:22

@ my narod: szkoda że nie ma Pani/Pan odwagi się zalogować i dyskutować z Nami jako zalogowany użytkownik

Komentarz został ukrytyrozwiń
my narod
  • my narod
  • 03.05.2012 20:19

WRAK SAMOLOTU NA JASNA GORE
POMNIK LECHA KACZYNSKIEGO NA JASNA GORE

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.05.2012 20:14

@ Łukasz: odnosząc się do reszty Pana wypowiedzi powiem szczerze że nie do końca się zgodzę. Sam nie jestem zwolennikiem dalszego kultywowania katastrofy smoleńskiej i pojawiających się coraz to nowych pomników, marszy itp. Aczkolwiek udając się do kaplicy przed ołtarz Matki Bożej Częstochowskiej idę się modlić przed jej obliczem, a samo Epitafium, które znajduje się na dziedzińcu przywołuje to wydarzenie - jednak celem kultu dla mnie nadal pozostaje Matka Boża.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.05.2012 20:02