Facebook Google+ Twitter

"Na kolana psie!!!" - A co na to deskorolkowcy?

Ostatnio głośno było w mediach na temat reklamy, gdzie do klęczącego policjanta celuje chłopak, a w dymku widać napis "Na kolana psie!!!". Autor reklamy tłumaczył, że chłopcy nie lubią policjantów. A co sądzą o tym deskorolkowcy?

Reklama Guru Gomez w INFO magazine / Fot. Guru Gomez"Taki pomysł drzemie w głowie każdego deskorolkowicza. Chłopcy nie lubią policjantów i ochroniarzy, którzy wyganiają ich z miejsc, gdzie chcieliby sobie pojeździć na desce" - mówi współautor reklamy Gazecie Wyborczej.

O reklamie napisała na łamach wiadomości24.pl Inka Malinowska.

"Niestety, stało się i już niestety się nie odstanie. Cała trójka ( sam autor reklamy, osoba na niej występująca i InfoMagazyn) zrobiła najgorszą z możliwych rzeczy, przekreślili cały dorobek polskiej deski jednym ruchem" - pisze Norbert na kamuflage.eu

Jest wiele stereotypów dotyczących deskorolkowców. Niektórzy ludzie nie rozróżniają chuliganów i skate'ów - jedno i to samo. Otóż nie. Codziennie możemy spotkać wielu ludzi, których stosunek do deskorolki bardzo się różni.

"To jest ewidentne pie*******e wizerunku deskorolkowca" - pisze Michał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Joanno, oryginalny artykuł http://wyborcza.pl/1,75248,7607517,Na_kolana__psie___.html
Link do tekstu Inki jest w moim, na samym początku :).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.03.2010 22:27

ŻEBY BYŁO CIEKAWIEJ :) CO WY NA TO? - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

A widzisz, na pierwszy rzut oka wcale tego nie widać, bo cytaty nie są wyróżnione graficznie. Można to nawet jakoś wykorzystać, komentując "profesjonalizm" tegoż pana - wymyśla reklamy dla deskorolkowców, a nawet nie wie, jak właściwie ta grupa się nazywa? A GW puściła to z takim bykiem bez komentarza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"deskorolkowicz" powiedział współautor reklamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza tym w tytule są deskorolkowcy, a w pierwszym zdaniu tekstu już deskorolkowicz. To drugie w języku raczej w ogóle nie występuje, poprawne są formy deskorolkowiec i deskorolkarz. Poza tym "oczyścić atmosferę" - ę, "cały dorobek" - ł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przydałby się jakiś cudzysłów, bo nie wiadomo, kiedy mówi autor, a kiedy kogoś cytuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to autorzy i realizatorzy owej "reklamy" strzelili sobie w stopę. Jak się prowadzi poważną firmę - trzeba trochę myśleć. Także przypuszczam, że deskorolkowcom uczyniono tą idiotyczną reklamą po prostu niedźwiedzią przysługę. Ech...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.