Facebook Google+ Twitter

Na krawędzi raju – memoriał podróżniczy „Miej Odwagę”

Ruszyło głosowanie w IV edycji memoriału Piotra Morawskiego „Miej Odwagę”. Udział w nim mógł wziąć każdy pasjonat podróżowania, który miał pomysł na niecodzienną ekspedycję.

Tym razem wśród nich znalazła się Katarzyna Piec, mieszkanka Dąbrowy Górniczej, która zgłosiła swoją wyprawę „Na krawędzi raju – podróż przez życie Jana Kubarego”.

Głosowanie na projekty podróżnicze potrwa do końca lutego 2014 na stronie internetowej memoriału www.Miejodwage.pl Pośród 20 wypraw, które otrzymają największą ilość głosów zostanie wybrana jedna i następnie zorganizowana a początkujący podróżnik stanie przed największą przygodą swojego życia.

Tablica upamiętniająca himalaistę Piotra Morawskiego w Kościele św. Antoniego Padewskiego na warszawskim Śródmieściu / Fot. Mateusz OpasińskiCelem Memoriału jest wsparcie najbardziej interesujących projektów poznawczych, wspinaczkowych, narciarskich lub podróżniczych oraz ocalenie od zapomnienia oraz ku pamięci wspaniałego himalaisty Piotra Morawskiego, który zginął w 2009 roku podczas wyprawy w Nepalu.

Chcąc zrealizować swoje marzenia Katarzyna zgłosiła swoją wyprawę, której celem jest przypomnienie Jana Kubarego oraz jego dokonań na odległych i nieco zapomnianych wyspach Mikronezji. Pragnie podążyć jego śladem i stanąć przed nierozwiązanymi dotychczas tajemnicami takimi jak klątwa tubylców czy zagadkowa śmierć badacza.Ruiny Nan Madol / Fot. NOAA

Aby pomóc w realizacji tej niecodziennej ekspedycji wystarczy zagłosować na wyprawę na stronie internetowej Memoriału, znajdującej się w kategorii ZIEMIA. Żeby zagłosować, należy podać swój adres mailowy oraz kliknąć w link potwierdzający, który otrzymacie w mailu zwrotnym. Każdy z głosujących otrzyma w prezencie kod rabatowy na zakup produktów marki Regatta. Aby uniknąć problemów z oddaniem głosu – trzeba zwrócić uwagę na podanie prawidłowego adresu mailowego i sprawdzić, czy mail zwrotny nie trafił do SPAM-u.

Głosujcie i Miejcie Odwagę!
Bo Życie to Droga. Droga to Życie!Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.